(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-01-31 16:51:38
írta ekkor: 2011-01-30 13:29:09
Szia Éva! Most tervezgetjük az utazásunkat, azt szeretném kérdezni, hogy a Paraliai tengerpart mennyire sekély, mert a katalógusban Sartit dicsérik nagyon, de Paraliai partról nem nagyon van leírás? A szállások és szoba lehetőségek közül a Caravel-t találtuk a legszimpatikusabbnak, mert van 3 gyerekünk így 5-en utazunk és a többi szállásnál csak 4fős szobái vannak ami nagyrészt egy légterű és kicsinek is tűnik. A 2 vagy 3 emeleti 6fős szobát néztem ki vagy lehet esetleg valamelyik 4 fős szobát pótágyazni melyik lenne olcsóbb!? Még annyit szeretnék kérdezni, hogy egyénileg mennénk egy kocsival hallottam már negatívumokat a Szerb és Macedón átutazásról, tényleg nagyon gáz el merjünk indulni egyedül vagy fórumon próbáljunk útitársakat szerezni?????
Szia! Először is tengerpartról annyit, hogy sekély a víz és viszonylag tiszta is, de azt hozzá kell tennem, hogy nem annyira, mint Neos Marmarason vagy Sartin.A Caravel apartman 2 légterű apartmanja valóban optimális 5 főnek, abban kényelmesen elfértek. A 4 fős apartmanokat sehol sem lehet pótágyazni,mivel oda már nem férne el egy 5.ágy. Az autóval való közlekedés egyáltalán nem gáz, de a korlátotó tábláknál fokozottan ügyelni kell, mert a rendőrök előszeretettel odaállnak mérni. Ha valaki szabályosan közlekedik, azt nem bántják. Ha mégis bemérnek gyorshajtással, akkor lehet velük alkudozni a büntetés mértékéről. Utitársak keresésével szerintem nem kell foglalkoznotok, mert lehet, hogy több vele a zavaró tényező, mint az előny( nem egyforma sebesség, nem azonos igény a megállásokra,stb). Remélem segítettem, ha van még kérdés, nyugodtan írj.
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-31 16:27:30
Ha valaki autóval jönne Görögbe és nem ismeri az utat,szívesen segítek kifelé.Május 26.-án indulok Pestmegyéből
Dátum: 2011-01-30 13:29:09
Szia Éva! Most tervezgetjük az utazásunkat, azt szeretném kérdezni, hogy a Paraliai tengerpart mennyire sekély, mert a katalógusban Sartit dicsérik nagyon, de Paraliai partról nem nagyon van leírás? A szállások és szoba lehetőségek közül a Caravel-t találtuk a legszimpatikusabbnak, mert van 3 gyerekünk így 5-en utazunk és a többi szállásnál csak 4fős szobái vannak ami nagyrészt egy légterű és kicsinek is tűnik. A 2 vagy 3 emeleti 6fős szobát néztem ki vagy lehet esetleg valamelyik 4 fős szobát pótágyazni melyik lenne olcsóbb!? Még annyit szeretnék kérdezni, hogy egyénileg mennénk egy kocsival hallottam már negatívumokat a Szerb és Macedón átutazásról, tényleg nagyon gáz el merjünk indulni egyedül vagy fórumon próbáljunk útitársakat szerezni?????
Gácsi Angyalka Dátum: 2011-01-29 23:55:12
Sziasztok! Május 17-24 ig Paraliára utazom busszal.Egyedül !! ha van aki szintén egyedül utazna irjon ,vegyük fel a kapcsolatot ,ne legyünk magányosak. Középkoru nő vagyok!
Ország Attila Dátum: 2011-01-29 12:13:28
Sziasztok A kérdésem az lenne, hogy előfoglalási kedvezmény és a törzsutas kedvezmény összevonható-e ? Válaszotok előre is köszönöm!