Szabóné Marika
Szeretném megkérdezni aki már utazott busszal Görögországba az új típusú személyi igazolvánnyal, hogy tényleg gond nélkül lehet vele utazni, a határoknál elfogadják, nem problémáznak a határőrök és a macedónok az utas bíztositás meglétét mennyire ellenőrzik?
Kedves Marika!Tavaly semmilyen problémát nem okozott a személyi igazolvánnyal való utazás,reméljük az idén sem lesz ez másképp.