(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-01-26 22:16:11
glacko írta ekkor: 2011-01-26 09:52:35
sziasztok! Mennyi esély van arra hogy szeptemberi turnusban összejön egy transzportnyi ember Athénba vagy a Meteorákhoz? köszönöm smile
Szia!A fakultatív programokat a kinti görög partneriroda szervezi,aki a többi magyar utazási irodák utasait is összeszedi így nagy esély van rá, hogy a fakultatív programok akkor is mennek.
glacko Dátum: 2011-01-26 09:52:35
sziasztok! Mennyi esély van arra hogy szeptemberi turnusban összejön egy transzportnyi ember Athénba vagy a Meteorákhoz? köszönöm smile
Vári Gabriella Dátum: 2011-01-19 18:37:17
sziasztok! 9éve viszek csoportokat Paraliára egyik legjobb,legszínesebb üdülőhely bárok,disco,szórakozóhelyek jó fakultativ programok mi inkabb a Caravel apartmanhazba jarunk,szeretjuk a tulajt es kitelepitett idegenvezeto lakik ott..mellette orvosi rendelo es onnan inditjak a fakultativ programokat is foldszinten bar es az ott fogyasztott italok utan sorsjegy jar,amit indulaskor sorsolnak(ertekes nyeremenyek) a tulaj raadasul megvendegel mindenkit-egy kagylo vacsora erejeig jo hangulat,jo tarsasag minden alkalommal ajanlom:)
Grand Éva Dátum: 2011-01-18 14:29:35
Szabó Ferencné írta ekkor: 2011-01-17 19:20:36
Szabóné Marika Szeretném megkérdezni aki már utazott busszal Görögországba az új típusú személyi igazolvánnyal, hogy tényleg gond nélkül lehet vele utazni, a határoknál elfogadják, nem problémáznak a határőrök és a macedónok az utas bíztositás meglétét mennyire ellenőrzik?
Kedves Marika!Tavaly semmilyen problémát nem okozott a személyi igazolvánnyal való utazás,reméljük az idén sem lesz ez másképp.
Török József Dátum: 2011-01-18 06:42:30
Sziasztok ki mit tudna nekem elmondani paráliaról..?mert már elég sok mindent hallottam és szeretném ha felvilágositanátok milyen is ez a hely? smile előre is köszönöm sziasztok kellemes napot