(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-01-15 18:22:37
Kedves Diána! A gyerekeim kb 4 évesek voltak mikor először vittük őket busszal.Előre megbeszéltem velük,hogy kell a buszon viselkedni,hogy ne zavarják a többi utast, milyen hosszú az út. Vittünk mesekönyvet,sokat olvastunk....jobban bírták az utat mint mi felnőttek. Üdv Gyöngyi
Béber Mónika Dátum: 2011-01-15 17:03:53
Üdv Mindenkinek! Paraliarára mennénk a nyáron, a kiválasztott apartmann-nál(Villa Atlantis) azt írják, hogy kaució kell. Tudja vki, hogy ez milyen összeget jelent. Busszal kb hány óra alatt lehet leérni? És még valami, ha többen megyünk és a buszon egy helyre szeretnénk kerülni akkor ahhoz már fix ülőhelyet kell foglalni? Köszi előre is, ha valaki tud segíteni! Móni
Dátum: 2011-01-15 15:29:45
Üdv!Nyaralást tervezünk Görögországba, busszal, amit ketten férjemmel már többször is megtettünk. Kibővült a családunk két kislánnyal, akik 4 és 6 évesek. Autóval már próbáltuk a görög nyaralást és működött. Szerintük/szerintetek busszal merjünk belevágni?Várom a tapasztalatokat. Köszönöm:Dia
Drahos József Dátum: 2011-01-15 15:04:22
Üdv Mindenkinek! Már alig várom a nyarat.Idén szeretnénk Parálián nyaralni, már kétszer voltunk a párommal, 2000-ben és 2006-ban.Remélem idén is összejön.Esetleg tudja valaki ebben a szezonban ki lesz az idegen vezető?
Grand Éva Dátum: 2011-01-11 15:05:22
Paraliáról Marmarasra busszal nagyon bonyolult és hosszadalmas , legjobb megoldás a taxi. Pontos árat nem tudok, alku kérdése, de kb 200 Euróra lehet számítani.