(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Gácsi Angyalka Dátum: 2011-01-08 00:15:50
Még lemaradt,hogy egyedül utaznék ,ha van olyan érdeklődő aki szivesen jönne Paraliába várom jelentkezését. Online foglalás nem müködik ,a buszos fixhely nem jön össze ,,segitséget kérek Tel sz 37/630 063 esti órákban. Köszönöm !! Üdvözlettel
Gácsi Angyalka Dátum: 2011-01-08 00:10:03
Sajnos online foglalás próbáltam de valahogyan nem jön össze. Május Ino apartmanban,május 14-től 24 -ig
Grand Éva Dátum: 2011-01-07 14:13:20
Sajnos rajtunk kívül álló okok miatt nem tudjuk megrendezni a népszrű görög bulinkat,reméljük jövőre másképp alakulnak a dolgok. A két nyaralóhellyel kapcsolatban annyit, hogy minden apartmanházunk jó kicsi gyerekkel nyaralóknak is. Marmarasnál a strand távolabb van a házakhoz, mint Paralián, de a víz minősége jobb. Paralia a nyüzsgősebb, Marmaras elég nyugis hely. Az időjárás júniusban már napozásra, fürdőzésre jó, de a tenger hőmérséklete még elég hűvös.Görögországban keveset esik az eső a sok éves átlag alapján , de sajnos a klímaváltozás lassan fölülírja a sok éves átlagot.
Aukszné Szabó Ildikó Dátum: 2011-01-06 19:09:35
láttam a tavalyi katalógusban(2010),hogy volt görög est a Debreceni művházban február végén. Kérdésem 2011ben is lesz?Köszönöm
Aukszné Szabó Ildikó Dátum: 2011-01-06 14:49:33
Halihó! A családommal(4 fő) júniusban szeretnénk menni Paraliára,illetve Neos Marmarosra.Esetleg valaki tudja milyen ilyenkor az idő?Pl:Esik e sokat,vagy mennyire van meleg. Apartmanok közül melyiket ajánljátok egy kis gyermekes családnak?Köszönöm.