Komócsin Antalnénak: a fix ülőhellyel voltak gondjaink, de igyekszünk javítani. A megjegyzés rovatban le kell írni, hogy melyuk helyet szeretné, és mi majd megoldjuk a rendszerben a foglalást. Amennyiben nincs utastársa, de válla társítást, akkor a szoba foglalásakor a 2. fő helyére be kell írni a "nincs utas" adatot, ebből tudni fogjuk, hogy egyedül van, illetve szintén a megjegyzésben a" társítást vállal " mondatot.Ebben az esetben nem kell egyágyas felárat fizetnie, és a mi gondunk, hogy találunk-e Önnek társat, vagy egyedül marad az apartmanban.Ha kell még segítség, szóljon. de az esti órákban nem dolgozunk, csak délután 5-ig.Üdvözlettel.