(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szabó Erika Dátum: 2010-11-11 01:11:47
Pálinkás Edina írta ekkor: 2010-10-29 13:15:05
GrandParalia Zsuzsi!!! Panosz nem válaszol, létszi segíts nekünk, szeretnénk elmenni a görög bulijára de nem tudjuk hol és mikor lesz!Kérlek segíts!!!!!!!!Köszönjük Edina ,Kittibaba, Marika, Tibi és Peti
Mostmár 100%-os az infó: Panos bulija Hajdúnánáson november 20-án lesz 19:00-kor a Sörbárban. A belépés díjtalan, ha valaki vacsorázni is szeretne, 1300 Ft-ba kerül. A vacsora- ill. szállásigényt előre kell jelezni a [email protected] e-mail címen, vagy Zsuzsinál a 70/260-27-16-os vagy Viviennél a 20/571-93-19-es telefonszámon.
Szabó Erika Dátum: 2010-11-08 23:31:36
Pálinkás Edina írta ekkor: 2010-10-29 13:15:05
GrandParalia Zsuzsi!!! Panosz nem válaszol, létszi segíts nekünk, szeretnénk elmenni a görög bulijára de nem tudjuk hol és mikor lesz!Kérlek segíts!!!!!!!!Köszönjük Edina ,Kittibaba, Marika, Tibi és Peti
Szia Edina! Panos Görög bulija Hajdúnánáson lesz a Sörbárban (Dorogi u. 12.). Viszont az időponttal kapcsolatban én is bajban vagyok, mert az e-mail-ben, amit Panos írt nekem, az volt hogy november 20-án 17 órakor lesz, viszont a Mydros együttes honlapján november 21-én 20 órát olvastam. Esetleg 2 buli is lesz? Aki biztosat tud, segítsen!!
Dátum: 2010-11-02 13:36:13
szia Zsuzsi! Múltkor beszéltünk telefonon csak még kint voltál,a Panosnal találkoztunk. Hívtalak csak a görög telefonod van meg. ez a számom :06303614933 Légyszíves csörögj rám lenne egy két dolog a tél szempontjából. köszi Balázs
Pálinkás Edina Dátum: 2010-10-29 13:15:05
GrandParalia Zsuzsi!!! Panosz nem válaszol, létszi segíts nekünk, szeretnénk elmenni a görög bulijára de nem tudjuk hol és mikor lesz!Kérlek segíts!!!!!!!!Köszönjük Edina ,Kittibaba, Marika, Tibi és Peti
Grand Paralia Dátum: 2010-10-09 13:25:11
Csepeli Tamásné írta ekkor: 2010-09-10 10:34:29
Sziasztok!Október 11.-én megyünk a barátnőmmel a Caravel apartmanba szeretnék érdeklődni milyen idő van olyankor arrafelé?Mit érdemes vinni ilyenre gondolok lehet e vásárolni a közelben élelmiszert .előre is köszönöm a segítséget.Csepeli lívia
Kedves Lívia! Az időjárás kiszámíthatatlan. Természetesen több super market is van a közelben, kisebbek és nagyobbak pl. Lidl, ahol mindent be lehet szerezni, amire szükség van. Üdv: Zsuzsi