GrandParalia Zsuzsi!!!
Panosz nem válaszol, létszi segíts nekünk, szeretnénk elmenni a görög bulijára de nem tudjuk hol és mikor lesz!Kérlek segíts!!!!!!!!Köszönjük Edina ,Kittibaba, Marika, Tibi és Peti
Szia Edina! Panos Görög bulija Hajdúnánáson lesz a Sörbárban (Dorogi u. 12.). Viszont az időponttal kapcsolatban én is bajban vagyok, mert az e-mail-ben, amit Panos írt nekem, az volt hogy november 20-án 17 órakor lesz, viszont a Mydros együttes honlapján november 21-én 20 órát olvastam. Esetleg 2 buli is lesz? Aki biztosat tud, segítsen!!