Szia mindenkinek!
Mi augusztus 2.-án indulunk Paráliára és érdekelne, hogy mi ujság ott a dohányosokkal!Pl: hol szabad dohányozni, mert olvastuk h. szigorították a törvényeket! és hogy kb. mennyibe kerül egy doboz cigaretta? aki jártas ebben légyszi irjon:)köszi
Szia Anett! Mi most jöttünk haza szerdán Paráliáról és én úgy vettem észre, hogy szinte mindenütt lehet dohányozni, éttermekben, tavernákban, utcán stb. A férjem hozott magával cigit, az kitartott neki végig, úgyhogy nem kellett ott vennünk. Úgy tudom 10 dobozzal lehet kivinni fejenként, de ezt bármelyik vámhatóság megmondja pontosan telefonon, vagy a neten. Az olcsóbb cigik 2,4 Euro körül voltak, a drágábbak 3-4 Eurósak.