(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Potyondiné Erdei Éva Dátum: 2010-07-08 20:46:22
Grand Paralia írta ekkor: 2010-07-04 10:32:11
Kedves Évi! Ahogy már Tibor is írta, a Billy’s apartman udvarára be lehet állni. Ez az épület mögött található, de ha megérkeztek, akkor meg fogom mutatni.Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi és Kedves Tibor! Köszönöm a választ! Akkor az autó miatt biztosan nem kell aggódnunk. Üdv: Évi
Komonyi Anett Dátum: 2010-07-08 18:43:35
írta ekkor: 2010-07-08 18:31:52
Szia Anett! Mi most jöttünk haza szerdán Paráliáról és én úgy vettem észre, hogy szinte mindenütt lehet dohányozni, éttermekben, tavernákban, utcán stb. A férjem hozott magával cigit, az kitartott neki végig, úgyhogy nem kellett ott vennünk. Úgy tudom 10 dobozzal lehet kivinni fejenként, de ezt bármelyik vámhatóság megmondja pontosan telefonon, vagy a neten. Az olcsóbb cigik 2,4 Euro körül voltak, a drágábbak 3-4 Eurósak.
Szia Mariann! köszönöm a választ:)és a te férjed hány dobozzal vitt magával?Nem kellett a hatáton vámárunyilatkozatot kitöltenie vagy valamit?
Dátum: 2010-07-08 18:31:52
Komonyi Anett írta ekkor: 2010-07-08 17:55:57
Szia mindenkinek! Mi augusztus 2.-án indulunk Paráliára és érdekelne, hogy mi ujság ott a dohányosokkal!Pl: hol szabad dohányozni, mert olvastuk h. szigorították a törvényeket! és hogy kb. mennyibe kerül egy doboz cigaretta? aki jártas ebben légyszi irjon:)köszi
Szia Anett! Mi most jöttünk haza szerdán Paráliáról és én úgy vettem észre, hogy szinte mindenütt lehet dohányozni, éttermekben, tavernákban, utcán stb. A férjem hozott magával cigit, az kitartott neki végig, úgyhogy nem kellett ott vennünk. Úgy tudom 10 dobozzal lehet kivinni fejenként, de ezt bármelyik vámhatóság megmondja pontosan telefonon, vagy a neten. Az olcsóbb cigik 2,4 Euro körül voltak, a drágábbak 3-4 Eurósak.
Komonyi Anett Dátum: 2010-07-08 17:55:57
Szia mindenkinek! Mi augusztus 2.-án indulunk Paráliára és érdekelne, hogy mi ujság ott a dohányosokkal!Pl: hol szabad dohányozni, mert olvastuk h. szigorították a törvényeket! és hogy kb. mennyibe kerül egy doboz cigaretta? aki jártas ebben légyszi irjon:)köszi
Kis Richárd Ádám Dátum: 2010-07-08 10:36:49
Sziasztok!Az Odysseia Apartmanházról tud valaki valamilyen infót,esetleg képeket ami Parálián van?s mit lenne érdemes vinni,milyen a felszereltsége?S innen merre találom azt az apartmant,ahol a Panos féle quad túrára tudnánk jelentkezni?Köszönöm a válaszokat:)