(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-07-11 11:58:05
Domonkos Györgyi írta ekkor: 2010-07-06 08:54:04
Szia Zsuzsi! Mi 08.17-től kaptunk szállást a Kiriaky :) (lehet,hogy nem jól ítam) apartmanba. Kocsival megyünk és felmerült egy olyan problémánk, hogy hol tudunk majd parkolni biztonságosan az autóinkkal? Van-e őrzött parkolási lehetőség, mert nem hallottunk jókat az utcán való parkolásról. Köszi Györgyi
Kedves Györgyi! A kocsival vagy az apartman előtt az utcán, vagy az épület mellett tudtok parkolni. Őrzött parkolója nincs a Kyriaki apartmannak. Az utasok eddig is az utcán parkoltak és semmilyen probléma nem volt. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-11 11:35:25
Füz Anett írta ekkor: 2010-07-05 21:35:38
Szia Zsuzsi!Paralian is van olyan magyar étterem,mint Zakhyntos-on volt a Szirtaki?
Kedves Anett! A magyar éttermen gondolom azt érted, hogy van magyar nyelvű étlapja, mert a Syrtaki étterem is görög volt. Itt Paralián szinte minden étteremnek van magyar étlapja, úgyhogy minden nap más-más éttermet tudtok kipróbálni. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-11 10:08:45
Ács-Nagy Bernadett írta ekkor: 2010-07-05 21:26:50
Szia Zsuzsi! Köszönöm a programok leírását.Még egy kis segítségre lenne szükségem kb hány órától lehet a szállásokat elfoglalni, a Caravelbe leszünk 20-27-ig. Segítségedet előre is köszönöm:Betti
Kedves Betti! A szobákat hivatalosan 14 órától lehet elfoglalni. Ha hamarabb végeznek a takarítással, akkor természetesen korábban át lehet venni a szobákat. Én mégis az egyénileg érkező utasoknak azt ajánlom, hogy 12-13 óra előtt ne érkezzenek meg. Általában ez az az időpont, amikorra már szinte biztosan készen vannak a szobák. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-11 10:00:18
tóth zoltán írta ekkor: 2010-07-05 20:32:28
Szia ,,Zakynthos" Zsuzsi! Ide irányítottak,ugye te vagy az?Zoli vagyok Sopronból tavaly szeptemberből..Készülünk Kefaloniára és nem vagy ott.. smile Csodás tavalyi nyaralásunkról készült egy útinapló,te is benne vagy..Aztán van pár fotó amin rajta vagy,ha érdekel szívesen átküldőm,ajándékul,mert vigyáztál ránk,és istápoltál minket..Barátsággal,zoli
Szia Zoli! Természetesen emlékszem rátok, idén már voltatok emlegetveVárom a fotókat. A [email protected] email címre át tudod küldeni. Mikor indultok Kefalóniára? A szokásos csapat megy? Érezzétek jól magatokat! Üdv a többieknek is! Zsuzsi
Füz Anett Dátum: 2010-07-09 21:11:19
Jah,bocsi tényleg!Szóval akkor Komonyi Anett ti hol szálltok fel és,hol fogtok megszállni?:)