Szia ,,Zakynthos" Zsuzsi!
Ide irányítottak,ugye te vagy az?Zoli vagyok Sopronból tavaly szeptemberből..Készülünk Kefaloniára és nem vagy ott..

Csodás tavalyi nyaralásunkról készült egy útinapló,te is benne vagy..Aztán van pár fotó amin rajta vagy,ha érdekel szívesen átküldőm,ajándékul,mert vigyáztál ránk,és istápoltál minket..Barátsággal,zoli
Szia Zoli! Természetesen emlékszem rátok, idén már voltatok emlegetveVárom a fotókat. A
[email protected] email címre át tudod küldeni. Mikor indultok Kefalóniára? A szokásos csapat megy? Érezzétek jól magatokat! Üdv a többieknek is! Zsuzsi