(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-07 17:53:33
Szia Zsuzsi! A csomag nem sokkal ezelőtt célba ért, remélem nem lett baja a hosszú úton. Itt tegnap óta zuhog az eső és 12 C fok van... Az előbb majdnem meg is fagytunk. Neked pedig jó "napozást"! (Á, egy kicsit sem irígylünk..) smile Mariann, Zoli, Levi
Domonkos Györgyi Dátum: 2010-07-06 08:54:04
Szia Zsuzsi! Mi 08.17-től kaptunk szállást a Kiriaky :) (lehet,hogy nem jól ítam) apartmanba. Kocsival megyünk és felmerült egy olyan problémánk, hogy hol tudunk majd parkolni biztonságosan az autóinkkal? Van-e őrzött parkolási lehetőség, mert nem hallottunk jókat az utcán való parkolásról. Köszi Györgyi
Füz Anett Dátum: 2010-07-05 21:35:38
Szia Zsuzsi!Paralian is van olyan magyar étterem,mint Zakhyntos-on volt a Szirtaki?
Ács-Nagy Bernadett Dátum: 2010-07-05 21:26:50
Szia Zsuzsi! Köszönöm a programok leírását.Még egy kis segítségre lenne szükségem kb hány órától lehet a szállásokat elfoglalni, a Caravelbe leszünk 20-27-ig. Segítségedet előre is köszönöm:Betti
tóth zoltán Dátum: 2010-07-05 20:32:28
Szia ,,Zakynthos" Zsuzsi! Ide irányítottak,ugye te vagy az?Zoli vagyok Sopronból tavaly szeptemberből..Készülünk Kefaloniára és nem vagy ott.. smile Csodás tavalyi nyaralásunkról készült egy útinapló,te is benne vagy..Aztán van pár fotó amin rajta vagy,ha érdekel szívesen átküldőm,ajándékul,mert vigyáztál ránk,és istápoltál minket..Barátsággal,zoli