Szia Mariann! köszönöm a választ:)és a te férjed hány dobozzal vitt magával?Nem kellett a hatáton vámárunyilatkozatot kitöltenie vagy valamit?
Szia Anett!
10 dobozzal vitt, nem volt vámárunyilatkozat. Sem az oda-, sem a visszaúton egyetlen helyen (határon) sem akarták megnézni a csomagjainkat, volt ahol még az útlevelünket sem. De ha biztosra akarsz menni, felhívhatsz telefonon egy vámhivatalt és szívesen megmondják.