(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-07-04 10:32:11
Potyondiné Erdei Éva írta ekkor: 2010-07-03 21:41:12
Szia, Zsuzsi! Köszönöm a választ, segít a készülődésben :) Gyorsan még kérdeznék is... Autóval megyünk és nem tudom a parkolás megoldható a Billy's apartmannál? Üdv: Évi
Kedves Évi! Ahogy már Tibor is írta, a Billy’s apartman udvarára be lehet állni. Ez az épület mögött található, de ha megérkeztek, akkor meg fogom mutatni.Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-04 10:26:59
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-07-03 13:41:33
Kedves Zsuzsi!! Sajnos még nem kaptam senkitől információt, hogy a Caravel apartmanban van-e törölköző???? És még egy kérdés. A quad túra melyik napon szokott lenni? Mert olyan infót is hallottam már hogy csütörtökön , amikor éppen mennénk a Meteorákhoz. Ez nagyon elszomorítani, mert a gyerekek már nagyon készülnek a guad túrára. Andy
Kedves Andy! A quad túrát Panos mindig úgy szervezi, hogy az utasoknak jó legyen, tehát nincs egy meghatározott nap. Természetesen mindig figyelembe veszi, hogy ha valaki fakultatív programon vesz részt, mert ezek fix napok. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-04 10:17:52
andrea írta ekkor: 2010-07-01 20:56:09
sziazstok.S.O.S sürgös kérdésem lenne!hétfön utazunk a párommal paraliára és a grandtours azt az informáciot adta hnem szükséges útlevél valami változás miatt.és az elözö turnusokban is volt rá példa hogy új fajta személyiig. elég. viszont tegnap azt halltuk hogy mégis kell,márnem tudnk csináltatani mivel tegnap közötlék hogy mégis kell.mi a tapasztalat,valaki voltmár igy?Zsuszi szerinted?sürögs lenne sos elöreis köszönöm
Kedves Andrea! Tapasztalatom nincs azzal kapcsolatban, hogy mennyire fogadják el a személyigazolványt. Nálam még nem volt olyan utas, aki útlevél nélkül jött volna. Érdemes az irodában újra érdeklődni. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-04 10:06:05
Bakó Tibor írta ekkor: 2010-06-30 21:27:36
Sziasztok ! Hétfőn indulunk neki a Parailai útnak családostul. A következő pár apró, de számunkrara lényeges kérdésre előre is megköszönném, ha valaki válaszolna: - A Caravel apartmanházban biztosítanak törölközőt ? Sajnos a leírásban ez nincs megadva. - Lehet-e motorcsónakot bérelni ( egy napra esetleg pár órára) és milyen feltételekkel ? - Autóbérlés lehetséges-e helyben ? - Búvárkodási lehetőség van-e helyben, vagy a közelben? Mindnyájatoknak jó nyaralást kívánok! manó
Kedves Tibor! Motorcsónakot bérelni itt nem lehet, autót viszont igen. A közelben van lehetőség búvárkodásra, akár szervezetten, akár egyénileg. Ha majd itt lesztek, akkor elmondom, merre érdemes indulni. Jó készülődést! Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-04 09:39:03
Lázók Tamás írta ekkor: 2010-06-30 19:52:59
SZIASZTOK!VALAKI MEG TUDJA MONDANI HOGY A CARAVEL APARTMANBAN ADNAK E TÜRÖLKÖZŐT, ÁLL E EVŐESZKÖZ ÉS EDÉNY RENDELKEZÉSRE ÉS TUDNAK E VASALÓT KÖLCSÖNADNI? KÖSZÖNÖM! TAMÁS
Kedves Tamás! Természetesen a Caravelben is jól felszerelt a konyha. Edények, tányérok, evőeszközök, pohár, vágódeszka, sajtreszelő, konzervnyitó, tésztaszűrő, mikrohullámú sütő áll rendelkezésre. Ha vasalóra lesz szükségetek, nekem van, szívesen kölcsönadom. Üdv: Zsuzsi