(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Potyondiné Erdei Éva Dátum: 2010-07-03 20:39:39
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-06-28 00:14:32
Szia Éva!! Mi is júl.13-án indulunk Paraliára, csak mi a Caravel apartmanba megyünk. Ti hol szálltok fel a buszra?Persze csak ha busszal jöttök. Andi
Szia, Andi! Mi autóval megyünk, nem busszal és Tatabányáról. Üdv: Évi
Kiss Csaba Dátum: 2010-07-03 20:23:39
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-07-03 13:41:33
Kedves Zsuzsi!! Sajnos még nem kaptam senkitől információt, hogy a Caravel apartmanban van-e törölköző???? És még egy kérdés. A quad túra melyik napon szokott lenni? Mert olyan infót is hallottam már hogy csütörtökön , amikor éppen mennénk a Meteorákhoz. Ez nagyon elszomorítani, mert a gyerekek már nagyon készülnek a guad túrára. Andy
Kedves Andrea! Mi már többször is voltunk a Caravelben, ezért válaszolok a kérdésedre. Nincs törölköző, konyhai eszközökből is minimális a felszereltség.
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-07-03 13:41:33
Kedves Zsuzsi!! Sajnos még nem kaptam senkitől információt, hogy a Caravel apartmanban van-e törölköző???? És még egy kérdés. A quad túra melyik napon szokott lenni? Mert olyan infót is hallottam már hogy csütörtökön , amikor éppen mennénk a Meteorákhoz. Ez nagyon elszomorítani, mert a gyerekek már nagyon készülnek a guad túrára. Andy
Grand Paralia Dátum: 2010-07-02 20:14:14
Kiss Csaba írta ekkor: 2010-06-30 08:24:43
Kedves Zsuzsi! A családommal július 6-án érkezünk.Tegnap itthon az újabb sztrájkhullámról szóltak a hírek. Szeretném megkérdezni, hogy mi tapasztalható ebből Paralián, illetve az utazás során a határátlépést érintette-e a sztrájk? Mikor érkezett meg az előző turnus?
Kedves Csaba! Semmi nem érzékelhető a sztrájkból. Kedden, turnusváltáskor is volt általános sztrájk, de emiatt semmi sem változott. A határátlépést nem érintette. Egyedüli jele a sztrájknak az volt, hogy a fizetőkapunál nem kellett fizetni, mert nem volt ott senki. Üdv: Zsuzsi
Kiss Csaba Dátum: 2010-07-02 19:50:36
Kedves Répási Tibor! Szeretném megkérdezni, hogy a Billys-ben vasalót lehet-e kérni a tulajdonostól. Üdv:Csaba