Kedves Zsuzsi!
A családommal július 6-án érkezünk.Tegnap itthon az újabb sztrájkhullámról szóltak a hírek. Szeretném megkérdezni, hogy mi tapasztalható ebből Paralián, illetve az utazás során a határátlépést érintette-e a sztrájk? Mikor érkezett meg az előző turnus?
Kedves Csaba! Semmi nem érzékelhető a sztrájkból. Kedden, turnusváltáskor is volt általános sztrájk, de emiatt semmi sem változott. A határátlépést nem érintette. Egyedüli jele a sztrájknak az volt, hogy a fizetőkapunál nem kellett fizetni, mert nem volt ott senki. Üdv: Zsuzsi