(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-07-04 08:55:03
Kedves Utasok! Csak a Kyriaki apartmanunkban adnak törölközőt, tehát akik a Caravel, Billy's, Atlantis és Pelagos apartman lesznek, azoknak hozniuk kell magukkal. Üdvözlettel: Zsuzsi
Répási Tibor Dátum: 2010-07-04 08:03:19
Potyondiné Erdei Éva írta ekkor: 2010-07-03 21:41:12
Szia, Zsuzsi! Köszönöm a választ, segít a készülődésben :) Gyorsan még kérdeznék is... Autóval megyünk és nem tudom a parkolás megoldható a Billy's apartmannál? Üdv: Évi
Kedves Éva! Bocs a közbekotyogásért: a Billy's udvarára be lehet állni a sarkon túlról parkolni (én is ott parkoltam, Zsuzsi mutatta meg).
Répási Tibor Dátum: 2010-07-04 07:59:24
Kiss Csaba írta ekkor: 2010-07-02 19:50:36
Kedves Répási Tibor! Szeretném megkérdezni, hogy a Billys-ben vasalót lehet-e kérni a tulajdonostól. Üdv:Csaba
Sajnos ezt nem tudom, nem próbáltuk, mert én németül tudok, a tulajdonosnő pedig angolul. (De szerintem Zsuzsi segít!) Üdv: Tibor
Potyondiné Erdei Éva Dátum: 2010-07-03 21:41:12
Grand Paralia írta ekkor: 2010-07-02 18:12:18
Kedves Évi! A Billy’s apartmanban törölközőt nem, de ágyneműt / lepedőt adnak. A wifi bizonyos szobákban, illetve az erkélyeken van, de néhány szobában gyenge a jel. A földszinti társalgóban viszont tökéletesen működik. A konyha felszereltsége: edények, tányérok, evőeszközök, pohár, vízforraló, vágódeszka, merőkanál, dugóhúzó, kés, tésztaszűrő… Jó készülődést! Üdv: Zsuzsi
Szia, Zsuzsi! Köszönöm a választ, segít a készülődésben :) Gyorsan még kérdeznék is... Autóval megyünk és nem tudom a parkolás megoldható a Billy's apartmannál? Üdv: Évi
Potyondiné Erdei Éva Dátum: 2010-07-03 21:06:29
Szilágyi Erika írta ekkor: 2010-07-02 07:52:51
Sziasztok!. Július 26-án indulunk Paraliára a Billy'S apartmanban lesz a szállásunk. Ha valaki volt már ebben az apartmanban akkor, írjon már nekem egy pár szót róla, hogy milyen. Az első emeleten leszünk a 2. szobában. Azt már azt hiszem olvastam, hogy talán nincsen törölköző. Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv. Erika
Szia, Erika! Most még nem tudok infót ugyan, de mi 13.-tól leszünk az 1 emelet 2.-ben. Így akkor szívesen leírom a tapasztalatokat.:) Üdv: Évi