(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-07-02 18:46:02
Ács-Nagy Bernadett írta ekkor: 2010-06-29 16:22:53
Sziasztok! Valaki le tudná irni, hogy mely napokon milyen kirándulások vannak?Mi juli 20.-tól megyünk a Caravelbe, jön még valaki akkor?
Kedves Bernadett! A fakultatív programok: csütörtökön Meteora, pénteken Skiathos, szombat és vasárnap Kalózhajó, vasárnap Athén, hétfő Olympos és Görög est. Előfordulhat változás, de a legtöbb esetben ezekre a napokra szervezik. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-02 18:19:20
Ország Attila írta ekkor: 2010-06-28 22:02:49
Kedves Zsuzsi! Azt szeretném kérdezni, hogy mi lenne ha két kisebb bőrönddel mennénk? A buszra fel lehet tenni? Utazási irodában azt mondták, hogy nem lesz belőle probléma! Szerinted? Köszi a választ!
Kedves Attila! Azt, hogy a két kisebb csomagot fel lehet-e tenni, a sofőrök döntik el. Természetesen, ha van hely és tényleg két kisebb méretű bőröndről van szó, biztosan megengedik. Szerintem nem lesz probléma. Kedden találkozunk! Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-02 18:12:18
Potyondiné Erdei Éva írta ekkor: 2010-06-27 22:55:18
Sziasztok! Mi július 13-tól nyaralunk a Billi's apartmanban. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel az apartmannal? Mennyire felszerelt a konyha? Itt is adnak esetleg törölközőt, ágyneműt? Ha jól értem wifi csak a földszinti társalgóban van, a szobákban nincsen? Előre is köszönöm! Üdv: Évi
Kedves Évi! A Billy’s apartmanban törölközőt nem, de ágyneműt / lepedőt adnak. A wifi bizonyos szobákban, illetve az erkélyeken van, de néhány szobában gyenge a jel. A földszinti társalgóban viszont tökéletesen működik. A konyha felszereltsége: edények, tányérok, evőeszközök, pohár, vízforraló, vágódeszka, merőkanál, dugóhúzó, kés, tésztaszűrő… Jó készülődést! Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-02 17:45:55
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2010-06-24 16:36:04
Kedves Zsuzsi! először is köszi a múltkori válaszaidat, most is lenne egy pár: először is milyen idő van Parálián? hány fokos nagyjából a víz?Törülközőt minden apartmanban adnak (Caravel)?Az Atlantisos félpanzió mennyibe kerül, és lehet csak 1-2 napra rendelni ,és nem egész hétre? Valamint az érdekelné még, hogy ajánlod e a strandcipő használatát a tengerben, szoktak e előfordulni "balesetek" (rákkal való találkozás során)?Köszi előre is a segítséget! Már csak 24 nap, és Találkozunk::)))) Üdv, Zsuzsa
Kedves Zsuzsa! Parálián nagyon jó idő van. 30 fok felett folyamatosan. Kisebb záport, zivatart mutatott az előrejelzés, de egyelőre nem ért ide. A víz hőmérséklete kb.24 fokos, nagyon kellemes. Az Atlantisban a félpanzió 22900.-Ft/fő, és csak egész hétre lehet rendelni. A tengerpart homokos, balesetek nem nagyon szoktak előfordulni. Ha esetleg van strandcipőtök, elhozhatjátok, de nem szükséges. Jó készülődést, hamarosan találkozunk! Üdv: Zsuzsi
Szilágyi Erika Dátum: 2010-07-02 12:48:31
Répási Tibor írta ekkor: 2010-07-02 08:44:26
Kedves Erika! Mi nemrég jöttünk haza a Billy's-ből. Az apartman nagyon szép, ágynemű van, törölköző nincs. A konyha elég jól felszerelt, bár konzervbontót, dugóhúzót stb. nem árt vinni. Nagyon jó helyen van, többnyire csendes. A Caravel közvetlen szomszéd, a felejthetetlen Panos-szal. A Gt-s idegenvezető nagyon aranyos és segítőkész, úgyanúgy mint a Billy's tulajdonosnője. (Andynak: szerintem a Caravel-ben sincs törölköző.) Ha valami kérdés még lenne, nagyon szívesen válaszolok, hiszen felejthetetlen két hetet töltöttünk el ott.
Kedves Tibor! ( Répási) Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást. Most még jobban vágyom már az utazásra, hogy elolvastam soraidat. Ha lesz még kérdésem, akkor kérdezek Tőled. Előre is köszi!!! Erika