Szia Andrea!köszi az infót.S azt hogy melyik napokon megy,milyen napokon ,mettöl meddig lehet jelentkezni és hova megy milyen helyekre honnan tudhatnám meg??Mik a feltételek az ottani jogsinál?mert 24múltam és 2éve van meg a jogsim.Köszönöm a segítséget:)
Szia Richárd!
Sajnos több dolgot én sem tudok, de majd rákérdezek itt a fórumon a Zsuzsitól, mert hallottam már valami nemzetközi jogsiról is. Jó nyaralást nektek!!
Andy