(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-06-29 11:13:15
Repka József írta ekkor: 2010-06-29 10:10:44
Szia Andrea! A quad túráról nem tudok semmit de a jogosítvány ha jól tudom akkor motorkerékpárra szóló "A" kategória kell. A nemzetközi jogosítvány nem kell. A macedon határon volt néha hogy belépéskor a határőr kérte és ha nem volt akkor 10-20eurót kellett fizetni. Ez kimondottan a határőr lejmolása. Ha mégis ki akarod váltani akkor az okmányirodában 1800Ft-ért megteheted. (az ár nem 100%)
Kedves József! Köszönöm szépen a válaszodat!! Andy
Repka József Dátum: 2010-06-29 10:10:44
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-06-29 08:39:17
Szia Richárd! Sajnos több dolgot én sem tudok, de majd rákérdezek itt a fórumon a Zsuzsitól, mert hallottam már valami nemzetközi jogsiról is. Jó nyaralást nektek!! Andy
Szia Andrea! A quad túráról nem tudok semmit de a jogosítvány ha jól tudom akkor motorkerékpárra szóló "A" kategória kell. A nemzetközi jogosítvány nem kell. A macedon határon volt néha hogy belépéskor a határőr kérte és ha nem volt akkor 10-20eurót kellett fizetni. Ez kimondottan a határőr lejmolása. Ha mégis ki akarod váltani akkor az okmányirodában 1800Ft-ért megteheted. (az ár nem 100%)
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-06-29 08:41:12
Kedves Zsuzsi!! Légyszíves írjál a quad túráról pár dolgot, amit érdemes tudni. Milyen jogosítvány kell hozzá ? Melyik napra szokta szervezni Panos stb???? Köszönöm: Andy
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-06-29 08:39:17
Kis Richárd Ádám írta ekkor: 2010-06-28 21:42:47
Szia Andrea!köszi az infót.S azt hogy melyik napokon megy,milyen napokon ,mettöl meddig lehet jelentkezni és hova megy milyen helyekre honnan tudhatnám meg??Mik a feltételek az ottani jogsinál?mert 24múltam és 2éve van meg a jogsim.Köszönöm a segítséget:)
Szia Richárd! Sajnos több dolgot én sem tudok, de majd rákérdezek itt a fórumon a Zsuzsitól, mert hallottam már valami nemzetközi jogsiról is. Jó nyaralást nektek!! Andy
Ország Attila Dátum: 2010-06-28 22:02:49
Grand Paralia írta ekkor: 2010-06-24 10:57:31
Kedves József! Természetesen szívesen segítek. Annyit kérnék, hogy mielőtt indulnátok, egyeztessünk. A telefonszámom: 0030/693-438-7008, vagy akár email-t is írhattok, [email protected]. Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi! Azt szeretném kérdezni, hogy mi lenne ha két kisebb bőrönddel mennénk? A buszra fel lehet tenni? Utazási irodában azt mondták, hogy nem lesz belőle probléma! Szerinted? Köszi a választ!