Szia Attila!
1 hete jöttünk haza az Atlantis-ból, nagyon kellemes időt fogtunk ki szerencsénkre. A tulaj nagyon rendben van, elég sűrűn tartózkodik az apartmanban, segítőkész jó fej fickó. Az apartmanok alap cuccokkal vannak felszerelve, pár kés, villa, kanál, vízmelegítő vill. sütőlap, elég jó hűtő. A berendezés a megszokott: kényelmes ágyak, 1 db 2 ajtós szekrény (ez kevés), fésülködő asztalka. Mi három bőröndöt vittünk, abból egy a földön volt, nem volt hova tenni és kipakolni. Műanyag székek a tágas erkélyen, enni csak ott tudsz, bent kicsit szűkösek a szobák, a szokásosnál kisebbek szerintem, de hát csak aludni kell bennük. Van redőny, de nincs szúnyogháló. Az egész épület tiszta, rendezett, kellemes hangulatú és csendes helyen van, viszont bármi elérhető pár perc kényelmes sétával. A kukás autó általában éjfél és hajnal 1 között csörtet végig Parálián, ez nem a legjobb. Szemben bolgárok vannak, ők zajosak, ordibálnak. A szomszéd apartman szerbeké volt, ők sem egy suttogós népség, ezt el kell viselni sajnos mindenütt. A mosogatónál csak hideg víz van (???), van csurgató is amit ha a konyhapultra teszel, más már nem igen fér el ott. Nagyokat főzni nem ott kell. Szagelszívó nincs, vagyis csak egy 110mm-es cső, amit nem tudom mi késztet szellőztetésre. Néhány apartman fürdőszobájának szintén csak egy kis szellőztetője van, ablak nincs, mindezek által a levegő és a szag gyorsan beszorul. A klímánk is büdös wc szagot árasztott (ki kellett volna tisztíttatni). Ha rá lehetett volna venni pár honfitársat, hogy csináljunk kereszthuzatot akkor jobb lett volna a helyzet, így ment a klíma szinte mindig. A wifi elég gyenge, inkább csak a hallban használható, de ott nagyon jó. TV (kicsi) csak a hallban van. A fenti negatív és pozitív tapasztalatokat összegezve ár-érték arányban messze a legjobb apartman volt mind közül, amikben eddigi görög útjainkon jártunk. Ha még segíthetek valamiben kérdezz bátran. Üdv Csaba