(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lázók Zsuzsa Dátum: 2010-06-29 18:54:07
Csontosné Mészáros Ildikó írta ekkor: 2010-06-29 18:14:50
Paralián vagyok akit érdekel friss info kérdezzen.
Kedves Ildi! Ha van időd, lenne pár kérdésem! Hány fok van kint, mennyi kb a tenger? Éttermi árak is érdekelnének! milyen napokra szervezik az egyes fakultatív programokat? Most ennyi jut eszembe smile Köszi a választ és nagyon jó nyaralást! Zsuzsa
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2010-06-29 18:14:50
Paralián vagyok akit érdekel friss info kérdezzen.
Kis Richárd Ádám Dátum: 2010-06-29 17:28:40
Üdv mindenkinek! József:Bocs de miért írtad a macedón határőrös dolgot?A quad túrán Panos átvisz macedóniába?S ha B.kategóriással megyek quadozni?Kicsit nem értem ,bocs,lefárasztottak a munkahelyen... smile Andrea köszi:),viszont!
Ács-Nagy Bernadett Dátum: 2010-06-29 16:22:53
Sziasztok! Valaki le tudná irni, hogy mely napokon milyen kirándulások vannak?Mi juli 20.-tól megyünk a Caravelbe, jön még valaki akkor?
Major Judit Dátum: 2010-06-29 14:36:53
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-06-18 22:24:46
Szia !! Köszönöm szépen a válaszodat, sokat segítettél vele. Le tudnád nekem írni, hogy melyik napra voltak szervezve a fakultatív programok? Azért érdekel, mert nem szeretném, ha ütköznének egymással amiket kiválasztottam( Skiathos,Meteorák, Panos quad túra). Neked melyik programmal ütközött a quad túra??? Andi
Bocs, hogy csak most. Remélem, még nem kések. Szóval csütörtökön volt a Meteorás kirándulás és a quad túra is, ha jól emlékszem. De nem biztos, hogy Nektek is így lesz. Meg sok program azon múlt, hogy milyen az érdeklődés, kinek hogyan jó. A kalózhajó azt hiszem, két nap is indult. Mi szombaton voltunk. Talán pénteken volt még.