Szia !!
Köszönöm szépen a válaszodat, sokat segítettél vele.
Le tudnád nekem írni, hogy melyik napra voltak szervezve a fakultatív programok? Azért érdekel, mert nem szeretném, ha ütköznének egymással amiket kiválasztottam( Skiathos,Meteorák, Panos quad túra). Neked melyik programmal ütközött a quad túra???
Andi
Bocs, hogy csak most.
Remélem, még nem kések. Szóval csütörtökön volt a Meteorás kirándulás és a quad túra is, ha jól emlékszem.
De nem biztos, hogy Nektek is így lesz.
Meg sok program azon múlt, hogy milyen az érdeklődés, kinek hogyan jó.
A kalózhajó azt hiszem, két nap is indult. Mi szombaton voltunk.
Talán pénteken volt még.