Szia MINDENKI!
Akkor sorjában: A tenger már 14-én is kb 24 fokos volt és melegszik, mi ezt tapasztaltuk. Medúzát még hírből sem láttunk, viszont a viharosabb időjárás kihozott egy kazal hínárt, de szerintem ezt már takarították azóta. Mindenkinek ajánlom az OMILOS discoval szemben lévő Peinakothiki éttermet, mi visszajáró vendégek vagyunk ott, nem fog benne csalódni senki, csak ne zabáljon be nagyon senki, mert a végén van egy hatalmas meglepi finomság. Amúgy mindenütt finom tengeri herkentyűt ettünk. Nekünk a Popeye gyros-os volt a kedvencünk, de úgy tűnt az lett a legdrágább, meg mintha a minőség is megváltozott volna. A látnivalókról pedig Zsuzsi majd tájékoztat benneteket, van bőven. Kb fejenként 6-11 euro a főbb kaják árai, a rántott szelettől a kardhalig. Egyébként a gyros 1,5 - 2,2-ig, jah és ez menüben. Egyenlőre ennyi, az aktuális időjárásról nem tudok semmit, de van egy rakás Katerini weather forecast oldal, elég pontosak, keressetek rá. A tenger nagyon fincsi meleg!!! Üdv Csaba