(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Répási Tibor Dátum: 2010-06-09 09:28:06
Kedves Zsuzsi! Nagyon köszönjük azt az észrevehetetlen segítséget, amit nekünk nyújtott! Nagyon jól éreztük magunkat a két ott töltött hét alatt! Kérjük, hogy tolmácsolja még köszönetünket Panosnak - akitől sajnos nem tudtunk elbúcsúzni -, valamint a Billi's tulajdonosnőjének is. Annyira segítőkészek és aranyosak voltak, hogy már tervezzük a jövő évi odautazást. A "312-es" nyaralói
Csutek Dátum: 2010-06-08 20:37:57
Szia Zsuzsi! Szombattól van foglalásunk a Zeus apartmanban. Előre láthatólag csak este érkezünk, mert Toloból indulva, útba ejtjük Delphit is. Légy szíves, jelezd eztv a szállásadónk felé. Addig még próbállak hívni. Üdv: Judit
Vetró Éva Dátum: 2010-06-08 19:41:48
Üdv! Érdeklődnék, hogy aki mostanában kint van/volt, milyen árakat tapasztalt, a "válság" hatására mennyire emelkedtek odakint általánosságban az árak. Köszi!
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2010-06-08 19:17:25
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-06-08 10:48:27
Szia !! Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél ! Most még jobban várom a nyaralást, csak jókat hallottam Panosról. Azt nem tudod, hogy a robogó jogsi is elég?? Andi
Nem tudom pontosan azt hiszem nagymotor jogsi kell minimum. Mellesleg Panos szuper koktélokat készít!!
Vékony Erika Dátum: 2010-06-08 15:44:52
Sziasztok! Tudja valaki, van-e mélyhűtő része a Kyriakiban a hűtőnek? Elég sok fagyasztott kaját vinnék, és kellemetlen lenne, ha nem tudnám tovább tárolni.