Szia !!
Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél ! Most még jobban várom a nyaralást, csak jókat hallottam Panosról.
Azt nem tudod, hogy a robogó jogsi is elég??
Andi
Nem tudom pontosan azt hiszem nagymotor jogsi kell minimum. Mellesleg Panos szuper koktélokat készít!!