Sziasztok !
Volt már valaki quad túrán?? Hány éves kortól lehet vezetni?? Kell hozzá jogosítvány is?? Hány személyes??
A fiam 15 éves és robogóra van jogsija.
Örülnék, ha valaki mesélne erről a túráról. Úgy tervezzük, hogy én megyek a fiammal, a férjem pedig viszi a 12 éves lányunkat. Persze ha erre van lehetőség.
Előre is köszönöm: Andi
Mi voltunk quad túrán, a jogsink kellett, úgy volt, hogy valami új rendeletet hoznak be, (mint nálunk) de ha indítanak túrát, akkor megoldották. Én is vittem a lányomat, kényelmesen el lehet férni és az ember jött egyedül. Szinte egész napos program. Panos aki szervezi szuper természetszertő. Mindent megmutat, teknős- védett madárterület, madarakkal- megnéztünk egy szabadtéri múzeumot, kaptunk ebédet, elmentünk a sókészítőhöz- fürödtünk az iszapban, nekünk nagyon jó élmény volt! Valószínűleg ismét benevezünk az idén is.