(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-06-07 16:13:46
Sziasztok ! Volt már valaki quad túrán?? Hány éves kortól lehet vezetni?? Kell hozzá jogosítvány is?? Hány személyes?? A fiam 15 éves és robogóra van jogsija. Örülnék, ha valaki mesélne erről a túráról. Úgy tervezzük, hogy én megyek a fiammal, a férjem pedig viszi a 12 éves lányunkat. Persze ha erre van lehetőség. Előre is köszönöm: Andi
Vári Csaba Dátum: 2010-06-07 10:41:13
Veér Zoltán írta ekkor: 2010-06-04 09:35:05
Szia Csaba! Mi is egy 2 éves gyerekkel megyünk - a társaság másik fele 5 évessel , és mi is az Atlantisba :) találkozhatnánk, aztán mehetnénk együtt. mi tatabányáról 5 körül tervezünk indulni, ergo 8 körül leszünk Szegeden. esetleg a szerb határon összeállhatnánk, többen mégis csak jobb haladni. tavaly bulgáriában voltunk, ergo Hunornak már nem az első hosszú túrája lesz, 2-3 óránként meg szoktunk állni. írj mail [email protected], vagy hívj fel 30/3357951 aztán megbeszélhetnénk a dolgot ha érdekel.
Szia Zoli! Mail ment! Üdv Csaba
Miklos Katerina Dátum: 2010-06-07 10:37:21
Kobra Béla írta ekkor: 2010-06-05 19:58:04
Szia aki volt már Paralian meg tudná mondani hogy melyik busszal megyünk a 4 közül előre is köszönöm
Helló mi a GRAND 2. vel mentünk paráliára!!!De még egy Grand ment akkor Paráliára csak azt nem tudom hogy most az 1 vagy a 3 as volt!!!!! Üdv Kati
Dátum: 2010-06-06 18:30:31
Paralián 27 fok van!
Ország Attila Dátum: 2010-06-06 09:45:27
Sziasztok. Mi Július 5.én indulunk egy 15 fős baráti társasággal, Atlantisban fogunk megszállni... Érdekelne, hogy a 18 év alatti személyeknek kell-e valamilyen meghatalmazás, vagy bármilyen papír arról hogy elhagyhatják az országot szülők nélkül? Hallottam valami olyat, hogy közjegyzővel kell íratni papírt...ki mit tud erről? Köszönöm a segítséget!