Sziasztok.
Mi Július 5.én indulunk egy 15 fős baráti társasággal, Atlantisban fogunk megszállni...
Érdekelne, hogy a 18 év alatti személyeknek kell-e valamilyen meghatalmazás, vagy bármilyen papír arról hogy elhagyhatják az országot szülők nélkül?
Hallottam valami olyat, hogy közjegyzővel kell íratni papírt...ki mit tud erről?
Köszönöm a segítséget!