(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kobra Béla Dátum: 2010-06-05 19:58:04
Szia aki volt már Paralian meg tudná mondani hogy melyik busszal megyünk a 4 közül előre is köszönöm
Dátum: 2010-06-05 19:32:02
Paralián 23 fok van! smile
Dátum: 2010-06-05 19:27:18
Juccancs írta ekkor: 2010-06-04 23:20:11
Szia! Mi tavaly voltunk Paralián, és Skiathos volt az egyik hely, amiért felejthetetlen volt számunkra ez a nyaralás.:) Gyönyörű volt a tenger a hajóúton, a kapitány tökjó hangulatot csinált, Skiathos pedig egyszerűen gyönyörű hely! Tipikus görög kis utcák, kristálytiszta tenger...Koukunaries Beach-en lehet fürödni, napozni, itt is nagyon szép a part. Korán reggeltől késő estig tart a program, de nagyon megéri, tavaly 40 Euro volt egy főnek. Csak ajánlani tudom! Jó nyaralást! Majd írj hogy milyen volt!:-)
Köszi! 3 hét múlva indulunk!
Grand Paralia Dátum: 2010-06-05 12:00:37
Karácsony Mónika írta ekkor: 2010-06-03 21:23:58
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a Kyriakiban adnak-e törölközőt? (nem cipelném feleslegesen) Köszi! :)
Kedves Mónika! A Kyriaki apartmanunk az egyetlen, ahol adnak törölközőt. Jó készülődést! Üdv: Zsuzsi
Juccancs Dátum: 2010-06-04 23:20:11
írta ekkor: 2010-05-29 20:00:57
Sziasztok! Volt már valaki Skiathos túrán? Írjatok milyen volt! smile
Szia! Mi tavaly voltunk Paralián, és Skiathos volt az egyik hely, amiért felejthetetlen volt számunkra ez a nyaralás.:) Gyönyörű volt a tenger a hajóúton, a kapitány tökjó hangulatot csinált, Skiathos pedig egyszerűen gyönyörű hely! Tipikus görög kis utcák, kristálytiszta tenger...Koukunaries Beach-en lehet fürödni, napozni, itt is nagyon szép a part. Korán reggeltől késő estig tart a program, de nagyon megéri, tavaly 40 Euro volt egy főnek. Csak ajánlani tudom! Jó nyaralást! Majd írj hogy milyen volt!:-)