Szia! Mi tavaly voltunk Paralián, és Skiathos volt az egyik hely, amiért felejthetetlen volt számunkra ez a nyaralás.:) Gyönyörű volt a tenger a hajóúton, a kapitány tökjó hangulatot csinált, Skiathos pedig egyszerűen gyönyörű hely! Tipikus görög kis utcák, kristálytiszta tenger...Koukunaries Beach-en lehet fürödni, napozni, itt is nagyon szép a part. Korán reggeltől késő estig tart a program, de nagyon megéri, tavaly 40 Euro volt egy főnek. Csak ajánlani tudom! Jó nyaralást! Majd írj hogy milyen volt!:-)
Köszi! 3 hét múlva indulunk!