(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Karácsony Mónika Dátum: 2010-06-03 21:23:58
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a Kyriakiban adnak-e törölközőt? (nem cipelném feleslegesen) Köszi! :)
Ács-Nagy Bernadett Dátum: 2010-06-03 13:29:30
Sziasztok!Jön valaki juli 20-27.-ig a Caravelbe?
Veér Zoltán Dátum: 2010-06-03 08:14:39
a biztosítás és az eu-s tajkártya nem fedi egymást. a tajkártya azért kell hogy igénybe vehess kórházakat - állami kórházakat - de ahhoz hogy az orvos aktuálisan ellásson térítésmentesen, ahhoz biztosítás szükséges. mi tavaly bulgáriára nem kötöttünk, de idén már igen, mert láttuk hogy tavaly egyik utitársunk kislánya megbetegedett az első napokban, és amíg nem mutatták be a biztosításukat - nekik volt - addig a doki 100 eurókat emlegetett.
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2010-06-02 19:32:04
Tudja valaki, hogy kötelező-e biztosítást kötni? Van Eu-s kártyánk. Gk-val megyünk. Előző évben kötöttünk biztosítást, de az 46,000,-Ft-volt smile 3 fő+gk. Ez bizony nagyon sok szerintem az idén ugyanez már 49e. Az olcsóbb biztosítás sokat nem ad úgy látom.
Veér Zoltán Dátum: 2010-06-02 15:24:30
valaki jön önálló autóval június 14-én parália felé?