Tudja valaki, hogy kötelező-e biztosítást kötni? Van Eu-s kártyánk. Gk-val megyünk. Előző évben kötöttünk biztosítást, de az 46,000,-Ft-volt

3 fő+gk. Ez bizony nagyon sok szerintem az idén ugyanez már 49e. Az olcsóbb biztosítás sokat nem ad úgy látom.