Helló!
Igen, Szegedről indulunk este 8-9 körül. Atlantisba. 2 éves picurral. Ez lesz az első hosszú útja...na majd látjuk, szerintem soxor meg fogunk állni.
Üdv
Csaba
Szia Csaba!
Mi is egy 2 éves gyerekkel megyünk - a társaság másik fele 5 évessel , és mi is az Atlantisba :) találkozhatnánk, aztán mehetnénk együtt. mi tatabányáról 5 körül tervezünk indulni, ergo 8 körül leszünk Szegeden. esetleg a szerb határon összeállhatnánk, többen mégis csak jobb haladni. tavaly bulgáriában voltunk, ergo Hunornak már nem az első hosszú túrája lesz, 2-3 óránként meg szoktunk állni. írj mail
[email protected], vagy hívj fel 30/3357951 aztán megbeszélhetnénk a dolgot ha érdekel.