(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Ács-Nagy Bernadett Dátum: 2010-06-04 20:32:09
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2010-06-04 11:06:04
Szia Bernadett! Mi (én és a párom) júl 20.-án megyünk a Caravelben fogunk megszállni! Már nagyon várjuk! Ez lesz az első utunk Görögo. felé!!! Akartok fakultatív programokra menni???ha igen, melyikra? rem minél többen megyünk, és mindet elindítják! Hol fogtok felszállni? Mi Püspökladányban! jó lenne megismerkedni (25-30-as korosztály vagyunk!). Majd még írok, már legalább Téged ismerlek:)))! Zsuzsa
Szia Zsuzsa! Mi 2 autóval megyünk 7.-en.Vegyes társaság fiatal és idős is van.Én és a párom 28 körüliek vagyunk. Mi is szeretnénk fakultatív programra menni.Mondjuk mi már voltunk 3-szor Paralián és nagyon szuper hely.Remélem jó lesz a társaság.Mostmár legalább valakit én is ismerek.Betti
Dátum: 2010-06-04 20:00:20
smile
Lázók Zsuzsa Dátum: 2010-06-04 11:06:04
Ács-Nagy Bernadett írta ekkor: 2010-06-03 13:29:30
Sziasztok!Jön valaki juli 20-27.-ig a Caravelbe?
Szia Bernadett! Mi (én és a párom) júl 20.-án megyünk a Caravelben fogunk megszállni! Már nagyon várjuk! Ez lesz az első utunk Görögo. felé!!! Akartok fakultatív programokra menni???ha igen, melyikra? rem minél többen megyünk, és mindet elindítják! Hol fogtok felszállni? Mi Püspökladányban! jó lenne megismerkedni (25-30-as korosztály vagyunk!). Majd még írok, már legalább Téged ismerlek:)))! Zsuzsa
Veér Zoltán Dátum: 2010-06-04 09:35:05
Vári Csaba írta ekkor: 2010-06-04 09:00:14
Helló! Igen, Szegedről indulunk este 8-9 körül. Atlantisba. 2 éves picurral. Ez lesz az első hosszú útja...na majd látjuk, szerintem soxor meg fogunk állni. Üdv Csaba
Szia Csaba! Mi is egy 2 éves gyerekkel megyünk - a társaság másik fele 5 évessel , és mi is az Atlantisba :) találkozhatnánk, aztán mehetnénk együtt. mi tatabányáról 5 körül tervezünk indulni, ergo 8 körül leszünk Szegeden. esetleg a szerb határon összeállhatnánk, többen mégis csak jobb haladni. tavaly bulgáriában voltunk, ergo Hunornak már nem az első hosszú túrája lesz, 2-3 óránként meg szoktunk állni. írj mail [email protected], vagy hívj fel 30/3357951 aztán megbeszélhetnénk a dolgot ha érdekel.
Vári Csaba Dátum: 2010-06-04 09:00:14
Veér Zoltán írta ekkor: 2010-06-02 15:24:30
valaki jön önálló autóval június 14-én parália felé?
Helló! Igen, Szegedről indulunk este 8-9 körül. Atlantisba. 2 éves picurral. Ez lesz az első hosszú útja...na majd látjuk, szerintem soxor meg fogunk állni. Üdv Csaba