(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Telek Tünde Dátum: 2010-06-02 12:31:38
török Diána írta ekkor: 2010-06-02 12:26:25
szia mi tavaly a caravelbe voltunk :d 17 en nagyon jo volt mert miénk volt teljesen a 4. emelet. az apartman nagyon jo és felszerelt én ugy emlékszem hogy volt mikro is :d egyetlen egy fakultatív programon voltunk az is a kalózhajó volt :d ez is nagyon jo volt reggel mentünk és olyan délután 5 re értünk vissza :D a kalozhajonál kaptunk ebédet is ami hal és görögsaláta volt. ennivalót nem vittünkgörögbe ott ettünk és szerintem elég reális árak voltak a caravelhez közel volt egy étterem és ott 6 euróért már kaptunk ebédet ami iszonyatosan finom volt és elég nagy adag :D most ugy fogunk menni hogy 9 ember lesz a caravelbe és 7 en leszünk az atlantiszba és tiszaújvárosba szálunk majd fel smile
Szia! Mi is akkor megyünk mi ti :-) Mi Hatvanba szállunk fel! Remélem talizunk....:-) Az Atlantisba leszünk.
török Diána Dátum: 2010-06-02 12:26:25
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-06-01 19:04:51
Szia !! Mi is július 12-én megyünk görögbe a Grand Tours-sal a családommal ( férjemmel, 15 éves fiammal és 12 éves lányommal) Ti hol szálltok fel?? Mi Kecskeméten. Tavaly hol szálltatok meg? Voltatok fakultatív kiránduláson? Irjál az élményeidről ha van kedved, szívesen venném. Andi
szia mi tavaly a caravelbe voltunk :d 17 en nagyon jo volt mert miénk volt teljesen a 4. emelet. az apartman nagyon jo és felszerelt én ugy emlékszem hogy volt mikro is :d egyetlen egy fakultatív programon voltunk az is a kalózhajó volt :d ez is nagyon jo volt reggel mentünk és olyan délután 5 re értünk vissza :D a kalozhajonál kaptunk ebédet is ami hal és görögsaláta volt. ennivalót nem vittünkgörögbe ott ettünk és szerintem elég reális árak voltak a caravelhez közel volt egy étterem és ott 6 euróért már kaptunk ebédet ami iszonyatosan finom volt és elég nagy adag :D most ugy fogunk menni hogy 9 ember lesz a caravelbe és 7 en leszünk az atlantiszba és tiszaújvárosba szálunk majd fel smile
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-06-01 19:04:51
török Diána írta ekkor: 2010-06-01 18:22:26
hello jön valaki a julius 12-én görögbe ? :d mi 16 an megyünk és szivesen ismerkednénk ??? mi már tavaly is voltunk eszméletlen jo volt smile
Szia !! Mi is július 12-én megyünk görögbe a Grand Tours-sal a családommal ( férjemmel, 15 éves fiammal és 12 éves lányommal) Ti hol szálltok fel?? Mi Kecskeméten. Tavaly hol szálltatok meg? Voltatok fakultatív kiránduláson? Irjál az élményeidről ha van kedved, szívesen venném. Andi
török Diána Dátum: 2010-06-01 18:22:26
hello jön valaki a julius 12-én görögbe ? :d mi 16 an megyünk és szivesen ismerkednénk ??? mi már tavaly is voltunk eszméletlen jo volt smile
Dátum: 2010-05-31 16:57:42
Bali Tibor írta ekkor: 2010-05-30 19:36:04
Skiathos Korán reggel indultunk egy közeli kikötõbe, Skiathos szépségérõl szép álmokat szõve. Az utasok remélik, hogy ma megélnek egy álmot, Mely által szívükbe zárják Görögországot. Megérkeztünk Akhilloba ahonnét hajónk indul, Hogy mi érkeztünk utoljára Barbi azon izgul. E faluba a buszunk sajnos be nem mehet, A polgármester határozott: ebbõl nem engedek! Pedig, ha tudná, hogy kik jöttek falujába, Tiszteletünkre õ maga szalutálna. Lábunk elé vörös szõnyeget terítene, És ránk, mint az istenekre tekintene. Kötelek eloldva és felhúzva a vasmacska, Mely olyan, mint a szõrös csak kicsit nagyobbacska. A hajó elindult irány Skiathos! A fedélzeten bármit tehetsz, csak cápát ne kiáltozz! Mentõmellényt keressél, ha nem tudsz úszni, Mert hát ez a tenger és sosem lehet tudni! A fedélzeten zene, tánc és hatalmas ivászat, A szórakozni vágyó ezen úton nem hibázhat. Végre megérkeztünk Skiathos partjaihoz, Ahol csak két euró a girosz. Egy óriás jacht mellett sikerült megállni, Hát, nem tudtam, hogy fater a héten erre fog járni. Barbi elmondta, hogy mi, merre, hány méter, A lényeg, hogy a hajóhoz mindenki visszatérjen. Ajánlotta, hogy menjünk szûk utcákat felfedezni, Na, ezt sikerült Tibinek megjegyezni. Mondtam menjünk, de ekkor mindenki õt követte, Így a szûk utcák élményét a fene megette. Mivel Ibizára is mennénk, a jachtnál egy próbát teszünk, Oda szóltam Ákinak: azt hiszem, mi ezzel megyünk! Ezt a jachtot Paralián Vivien, Petra és Panos is várja, Felvesszük õket, aztán megyünk Ibizára. Ekkor Barbi ránk kiállt: ne álmodozzatok, Inkább a hajóra gyorsan felhúzzatok! És mivel Ákival rendes fiúk lennék, Ellent mondani egy csajnak sohasem mernénk. Hajónk újra elindult, de aztán megállunk, Mert váratlan egy meseszép partot találunk. Ez a mi helyünk! Minden lenyûgözõ, A part, a zene és sok-sok gyönyörû nõ. Türkizkék víz és körülötte fenyves, A part kissé kavicsos így nem túl kényelmes. Testünk megmártjuk, majd vissza a "bárkára", Kedves Mariann! Skiathosból legyen elég mára!
smile De azért köszi az infót...