(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-05-31 08:57:20
Sziasztok! Júlusban a Caravel apartmanba megyünk a családommal. Szeretnék minél többet megtudni a szoba, konyha, fürdő felszereléséről ( pl. törölköző ). Aki járt már ott legyen szíves segítsen. Amit nem muszály, azt nem vinnék. Köszönöm: Andi
Csatári Anikó Dátum: 2010-05-31 08:21:33
Szaiasztok! Junius 22-től megyünk Paraliara. Tudna valaki, aki már volt az idén informálni az árakról. Köszi.
Bali Tibor Dátum: 2010-05-30 19:36:04
írta ekkor: 2010-05-29 20:00:57
Sziasztok! Volt már valaki Skiathos túrán? Írjatok milyen volt! smile
Skiathos Korán reggel indultunk egy közeli kikötõbe, Skiathos szépségérõl szép álmokat szõve. Az utasok remélik, hogy ma megélnek egy álmot, Mely által szívükbe zárják Görögországot. Megérkeztünk Akhilloba ahonnét hajónk indul, Hogy mi érkeztünk utoljára Barbi azon izgul. E faluba a buszunk sajnos be nem mehet, A polgármester határozott: ebbõl nem engedek! Pedig, ha tudná, hogy kik jöttek falujába, Tiszteletünkre õ maga szalutálna. Lábunk elé vörös szõnyeget terítene, És ránk, mint az istenekre tekintene. Kötelek eloldva és felhúzva a vasmacska, Mely olyan, mint a szõrös csak kicsit nagyobbacska. A hajó elindult irány Skiathos! A fedélzeten bármit tehetsz, csak cápát ne kiáltozz! Mentõmellényt keressél, ha nem tudsz úszni, Mert hát ez a tenger és sosem lehet tudni! A fedélzeten zene, tánc és hatalmas ivászat, A szórakozni vágyó ezen úton nem hibázhat. Végre megérkeztünk Skiathos partjaihoz, Ahol csak két euró a girosz. Egy óriás jacht mellett sikerült megállni, Hát, nem tudtam, hogy fater a héten erre fog járni. Barbi elmondta, hogy mi, merre, hány méter, A lényeg, hogy a hajóhoz mindenki visszatérjen. Ajánlotta, hogy menjünk szûk utcákat felfedezni, Na, ezt sikerült Tibinek megjegyezni. Mondtam menjünk, de ekkor mindenki õt követte, Így a szûk utcák élményét a fene megette. Mivel Ibizára is mennénk, a jachtnál egy próbát teszünk, Oda szóltam Ákinak: azt hiszem, mi ezzel megyünk! Ezt a jachtot Paralián Vivien, Petra és Panos is várja, Felvesszük õket, aztán megyünk Ibizára. Ekkor Barbi ránk kiállt: ne álmodozzatok, Inkább a hajóra gyorsan felhúzzatok! És mivel Ákival rendes fiúk lennék, Ellent mondani egy csajnak sohasem mernénk. Hajónk újra elindult, de aztán megállunk, Mert váratlan egy meseszép partot találunk. Ez a mi helyünk! Minden lenyûgözõ, A part, a zene és sok-sok gyönyörû nõ. Türkizkék víz és körülötte fenyves, A part kissé kavicsos így nem túl kényelmes. Testünk megmártjuk, majd vissza a "bárkára", Kedves Mariann! Skiathosból legyen elég mára!
Dátum: 2010-05-29 20:00:57
Sziasztok! Volt már valaki Skiathos túrán? Írjatok milyen volt! smile
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-29 13:24:14
Major Judit írta ekkor: 2010-05-28 12:27:09
Szia! Köszönöm az információkat! Sokat segítettél ezzel is, meg amiket a többieknek írtál. Hogy-hogy nem voltak kész a festéssel a kalózhajó kapcsán?? smile Pedig mi azt ki akartuk próbálni smile Szerinted jövő héten már kész lehet? Köszi! Üdv: Judit
Szia biztos hogy már a mostani turnus is tud menni a kalózhajóra, csak hát ez az elsö turnus átka smile !! Nektek már jobb lesz!!! Üdv Kati