(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Major Judit Dátum: 2010-05-28 12:27:09
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-28 11:09:34
Szia Felszereltsége: ahány fö anyi, pohár, kanál, kés villa, lapos tányér, mély tányér. 1 Lábas, 1 Fazék, 1 Meritökanál. Rezsó! A partól 5 perc , Központtol 10 perc! A Pelagosban nagyon ugyelnek a tisztaságra. van söprü, lapát, felmosó, ruha szárogató, 1 nagy szerkrény, tükör, Komod! Egyedül nekünk egy mikró hiányzott volna meg a fürdö lehetne egy kicsit nagyobb de ki lehet birni!!! Üdv Kati
Szia! Köszönöm az információkat! Sokat segítettél ezzel is, meg amiket a többieknek írtál. Hogy-hogy nem voltak kész a festéssel a kalózhajó kapcsán?? smile Pedig mi azt ki akartuk próbálni smile Szerinted jövő héten már kész lehet? Köszi! Üdv: Judit
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-28 11:09:34
Major Judit írta ekkor: 2010-05-27 14:25:32
Szia Kati! Mi 7-én indulunk, és mi is a Pelagosban leszünk. Mesélj róla, kérlek! Felszereltség, távolság a parttól, a központtól, tisztaság, árak a városban... Mi egy földszinti szobát kaptunk. Köszi az infókat előre is! Judit
Szia Felszereltsége: ahány fö anyi, pohár, kanál, kés villa, lapos tányér, mély tányér. 1 Lábas, 1 Fazék, 1 Meritökanál. Rezsó! A partól 5 perc , Központtol 10 perc! A Pelagosban nagyon ugyelnek a tisztaságra. van söprü, lapát, felmosó, ruha szárogató, 1 nagy szerkrény, tükör, Komod! Egyedül nekünk egy mikró hiányzott volna meg a fürdö lehetne egy kicsit nagyobb de ki lehet birni!!! Üdv Kati
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-28 11:05:18
Veér Zoltán írta ekkor: 2010-05-27 15:29:54
Kérdések? hát azok vannak :) Milyen az idő, mennyit érezni az országos feszültségből, milyen part, a víz, és változtak-e az árak :) hirtelen csak ennyi :D
Az idö nagyon szép volt! A feszültség egyáltalán nem érzödik!! Hát a Part a Turnusunk vége felé elég Koszos és Büdös volt a hinártol! Az Idegenvezetöt meg is kérdezttem hogy miért nem tisztittják azt mondte mert megvárják mig vége van a viharos idöszaknak! Mert a GÖRÖG 2x NEM DOLGOZIK!! Lusták!!! De mindig csak egy egy helyen volt hinaras! Körbe kell nézni hogy hól tiszta aztán ott letelepedi és fürödni!!! Üdv Kati
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-28 11:02:02
Póczáné Boncz Andrea írta ekkor: 2010-05-27 15:53:03
Szia! Örülök hogy jól éreztétek magatok!Azt szeretném megtudni hogy hol sikerült buszra szállnotok?Győrben?Vagy ment Fertőszentmiklósról?És pontosan hány órakor indult a busz? Előre is köszi a választ.
Szia györböl idult 12.00 kor. 8 személyessel menntünk szegedig kényelmes és gyors volt. Üdv Kati
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-28 10:59:28
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-05-27 20:22:25
Szia !! Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen fakultatív programon voltatok és milyen volt és mennyibe került? Milyen hosszú volt a buszút. A határon gyorsan átértetek? Örülök, hogy nagyon jól sikerült a nyaralásod !!! További jó nyaralást kívánok. Andi
Szia: Fakultativ Programok(remélem jól emlékszem, de ott az elsö este az Idegenvezetö Zsuzsi tájékoztatt mindenröl): Athén 40€ (nem volt rá elég jelentkezö ugy hogy mi nem tudtunk menni) Meteorák 35€, Olimposz 20€ , Szkiathos 40€, Kalozhajó 20€(az sem ment mert még nem voltak kész a festéssel), Görögest 20 €, Quadtura Pannossal 20€ A busz út elég hosszu és fárasztó a busz szegedröl 6 kor indult és reggel 9 kor voltunk parálián. Ugy 4 óránként ál meg a busz Wc-t a buszon nem lehet használni!! Este 2 filmet vetittenek!! szerbiában 2-3 x áll meg Macedoniában NEM áll meg. Mindenkinek ajánlom hogy egyszere rohanyon WC-re mert sokszor nem volt már idönk rá mert olyan hosszu sorok voltak a nöi mosdó elött ugyanis minden utazási iroda mindegy hogy magyar vagy külföldi, ugyanott álnak meg mert vannak kutak ahol ha meg lássák a buszt be zárják a Wc-ket! Görög hátárnál megáll onnan 1 óra Parália!!! A Határokon órákat álltunk füleg szerb-Macedon hátáron a Macedon még 1,5 óra után se jött oda szivatott minket borzalmas!!! Utleveleket összeszedik el viszik majd valaki ki ossza majd megint összeszedik. Egy ilyen ellenörzés min 1 óra!!!! Figyelem a ha a Macedon fellép a buszra senki ne szoljon be neki mert akkor kipakoltatja az egész buszt, volt már rá példa. És akkor órákat áltok!!! Remélem minden kérdésedre válaszoltam! Ha van még kérdés csak nyugottan!!!! Üdv Kati