Szia Kati! Mi 7-én indulunk, és mi is a Pelagosban leszünk.
Mesélj róla, kérlek! Felszereltség, távolság a parttól,
a központtól, tisztaság, árak a városban...
Mi egy földszinti szobát kaptunk.
Köszi az infókat előre is!
Judit
Szia Felszereltsége: ahány fö anyi, pohár, kanál, kés villa, lapos tányér, mély tányér. 1 Lábas, 1 Fazék, 1 Meritökanál.
Rezsó!
A partól 5 perc , Központtol 10 perc!
A Pelagosban nagyon ugyelnek a tisztaságra. van söprü, lapát, felmosó, ruha szárogató, 1 nagy szerkrény, tükör, Komod! Egyedül nekünk egy mikró hiányzott volna meg a fürdö lehetne egy kicsit nagyobb de ki lehet birni!!!
Üdv Kati