(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vári Csaba Dátum: 2010-03-30 10:30:14
Sziasztok! Olvasva a hozzászólásokat, az derült ki számomra, hogy mégiscsak van lehetőség tranzitszállás igénybevételére. Mi Tolo-t vagy Korfut azért lőttük ki az úti célok közül, mert az utazási kiállításon azt az infót kaptuk, hogy semmi lehetőség nincs, mert elég kötöttek az egy hetes turnusváltások. CSUTEK! Ti magatok szerveztétek le a 2-3 napos Paráliai szállást? Üdv Csaba
Csutek Dátum: 2010-03-30 08:52:01
Kedves Vivien! Borzasztóan sajnálom, hogy idén nem találkozhatunk Paralian. Pedig Tolo-ból hazafelé, 2-3 napra megállunk Paralian, kicsit nosztalgiázni. De biztosan összefutunk még valahol. Üdv: Csutek és családja
Grand Paralia Dátum: 2010-03-29 18:20:41
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2010-03-24 08:34:06
Kedves Vivien! Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ez a tranzitszállás megoldás nagyon jó nekünk, nagyon örülünk, hogy van ilyenre lehetőség. Zsuzsi telefonszámát és címét elteszem, ahogy írtad keresni fogom őt indulás előtt kb. egy héttel. Mégegy kérdés, amit tudom, hogy csak nagyon körülbelüli lehet, de mégis: kb.mennyi így 2 fő részére egy éjszaka az apartmanokban? Nagyon köszönöm a tájékoztatást, legyen szép napod Üdv. Erika
Kedves Erika! Az apartman árát magad is egyszerűen ki tudod számolni, (ha lesz saját apartmanunk szabadon), a képlet a következő: az adott időszakban a katalógusban megadott 2 fős egyéni árat kell elosztani 7-tel és máris megvan az apartman ára egy éjszakára, két főre. :) A partneriroda árai is hasonlóak szoktak lenni, csak minimális eltérés valószínű. Üdv. Viven
Grand Paralia Dátum: 2010-03-29 18:20:02
Csontosné Mészáros Ildikó írta ekkor: 2010-03-23 19:21:26
Kedves Vivien! Sajnálattal olvasom, hogy nem leszel az idén Paralián. smile Neked is köszönhetően szuper két hetet töltöttünk tavaly. A szállás és fakultatív programok amin rész vettünk, az elvárásokon felüliek voltak. Ezért most is két hétre megyünk és még az apartman is ua. Légyszíves "adj át minket" Zsuzsinak. Üdv. és minden köszönet: Ildikó, Enikő, és Feri
Kedves Ildikó! Én is sajnálom, hogy az idén nem találkozunk :(. Kérésedre „átadtalak” Titeket Zsuzsinak :). Van egy jó hírem számotokra: idén már a Pelagos házunkban is lesz ingyen wifi, sőt ingyen klíma is! Ha addig már nem beszélnénk, akkor jó utat és jó nyaralást kívánok Nektek! Remélem, legalább annyira jól fogjátok érezni magatokat, mint tavaly! Csók a családnak! Vivien
Grand Paralia Dátum: 2010-03-29 18:17:10
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-03-26 10:03:50
Szia Vivien !! Régebben olvastam a fórumon , hogy a Panos szervez quad-túrát! Erről szeretnék többet megtudni, ha lehet. Hány éves kortól lehet vezetni, kell-e hozzá jogsi és hány fő mehet egy quaddal. Ja és persze, hogy mennyibe kerül a túra . Köszönöm: Andi
Kedves Andrea! Amíg a lányod nem tölti be a 13. életévét, addig jár a gyerekkedvezmény.  A quad túrával kapcsolatban nem tudok Neked pontos felvilágosítást adni, mivel ez Panos saját szervezésű túrája és még soha nem vettem részt rajta. Amit viszont a quad és kismotor túrákkal/ bérléssel kapcsolatban el tudok mondani, az a következő: Jogosítványra mindkét jármű vezetéséhez szükség van, bukósisak használata kötelező (a rendőrök büntetnek, ha vki nem használja), lehet ketten is utazni rajtuk. Azt viszont érdemes tudni, hogy ha vki balesetet szenved motorral vagy quaddal, akkor a biztosítók nem fizetik az orvosi ellátást, tehát azt ajánlom, hogyha tervezitek a motorozást/quadozást, indulás előtt kössetek extrém biztosítás, ezek ugyanis fedezik az ellátást ilyen balesetek esetén is. (azt kívánom, hogy ne történjen ilyesmi, de jobb félni, mint megijedni, mert az ördög nem alszik… és sajnos elég gyakoriak ezek a balesetek). Kellemes készülődést kívánok Nektek! Üdv. Vivien