Szia Csaba! Még nem szerveztük le, mert az irodától azt a felvilágosítást kaptuk, hogy ha egy héttel az indulás előtt szólunk nekik, akkor kerítenek szállást. De, amikor mi megyünk, akkor biztosan találnánk saját szervezésben is, hiszen május 29-től június 12-ig leszünk Tolo-ban, és az még igen csak a szezon eleje. De mi ragaszkodunk a GT-hoz, mert nagyon jó szállásaik vannak. Már kettőt is kipróbáltunk Paralian, és mindkettő bejött.
Üdv: Csutek
Szia! Köszi a választ. Akkor legközelebb így csináljuk majd. Egyébként mi is elég előszezonban mennénk. Üdv Csaba