(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kovács Attila Dátum: 2010-04-07 15:59:50
Emilem: [email protected]
Kovács Attila Dátum: 2010-04-07 15:55:47
írta ekkor: 2010-04-01 15:12:41
Sziasztok! Nem jön valaki a június 29.-i turnusban Paraliára, autóval? Ha igen, összefuthatnánk a határon és onnan mehetnénk együtt. Szóljon, akit érdekel! Üdv: Mariann
Kedves Mariann! Mi két autóval Szegedről megyünk ebben az időpontban Paraliára
Dátum: 2010-04-01 15:12:41
Sziasztok! Nem jön valaki a június 29.-i turnusban Paraliára, autóval? Ha igen, összefuthatnánk a határon és onnan mehetnénk együtt. Szóljon, akit érdekel! Üdv: Mariann
Vári Csaba Dátum: 2010-03-31 09:12:59
Csutek írta ekkor: 2010-03-30 10:50:23
Szia Csaba! Még nem szerveztük le, mert az irodától azt a felvilágosítást kaptuk, hogy ha egy héttel az indulás előtt szólunk nekik, akkor kerítenek szállást. De, amikor mi megyünk, akkor biztosan találnánk saját szervezésben is, hiszen május 29-től június 12-ig leszünk Tolo-ban, és az még igen csak a szezon eleje. De mi ragaszkodunk a GT-hoz, mert nagyon jó szállásaik vannak. Már kettőt is kipróbáltunk Paralian, és mindkettő bejött. Üdv: Csutek
Szia! Köszi a választ. Akkor legközelebb így csináljuk majd. Egyébként mi is elég előszezonban mennénk. Üdv Csaba
Csutek Dátum: 2010-03-30 10:50:23
Szia Csaba! Még nem szerveztük le, mert az irodától azt a felvilágosítást kaptuk, hogy ha egy héttel az indulás előtt szólunk nekik, akkor kerítenek szállást. De, amikor mi megyünk, akkor biztosan találnánk saját szervezésben is, hiszen május 29-től június 12-ig leszünk Tolo-ban, és az még igen csak a szezon eleje. De mi ragaszkodunk a GT-hoz, mert nagyon jó szállásaik vannak. Már kettőt is kipróbáltunk Paralian, és mindkettő bejött. Üdv: Csutek