Hello mindenki!!! Jön valaki sopron-györ környékéröl Majús17-26 ig Busszal????
Mar nincs sok hátra!!!
Üdv
GIDAI VALÉRIA Dátum: 2010-04-11 13:47:42
Májusban görög körútra készülünk, aki vett már rész ezen az úton, írna néhány jó tanácsot?
Vári Csaba Dátum: 2010-04-09 16:45:26
Június 14-én jön valaki kocsival Paráliára Szegedről? Lassú nyugis babajáratot tervezünk :)
Répási Tibor Dátum: 2010-04-09 08:29:54
Érdeklődnék, hogy nem akar-e velünk valaki társulni?
Mi ketten, kocsival megyünk május 25-től Paráliára, Miskolcról.
Tavaly már jártunk Sartin. Ha valakit érdekel, e-mail-em: [email protected].
Üdv Tibor