Szia!Én már voltam juni1-8-áig is igen lehet fürdeni a tengerbe szerintem nagyon jó idő van olyankor már!Mi is akkor megyünk a Caravelbe szállunk meg.És ti?Szép nyaralást neked nagyon szuper hely!!!!
Sziasztok!
Mi tavaly voltunk Paralián ( második turnus, május végén-jún.elején), és nagyon jó idő volt. A tenger is kellemes volt. Én is féltem, hogy milyen idő lesz, hiszen az még nemigazán nyár, mégis csokibarnán jöttünk haza.:) Talán egy este volt hűvösebb, amikor hosszú ujjú pulcsi kellett, de egyébként szuper idő volt. A Caravelben voltunk, ami a legjobb, Panos nagyon jófej, isteni koktélokat készít, Vivien és Zsuzsi pedig mindenben segítenek, igazi családias hangulat van! A skiathos-i kirándulást ne hagyjátok ki, gyönyörű volt...Szóval csak jót tudok mondani. Idén szintén Görögországba megyünk, bár most más az úticél, mert minél többet szeretnénk belőle látni, de meglátogatjuk Panost is.:) Jó nyaralást Nektek! Ha esetleg van még kérdésetek, nyugodtan szóljatok, képeim is vannak bőven.:)