(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-03-22 19:13:23
Vári Csaba írta ekkor: 2010-03-19 09:26:17
Szia Vivien! Köszönöm a választ, mindenképpen jelezzük a tulajnak majd az ágysétáltatást, nem szeretnénk ha ebből gond lenne. Ezek szerint nem Te leszel kint velünk június közepén?! A részvételi jegyet még nem kaptuk meg, társirodánál fizettünk be. Ott azt mondták kb 1 héttel az indulás előtt menjek be hozzájuk érte. Üdv Csaba
Kedves Csaba! Az idén nyáron valóban nem én leszek a telepített idegenvezető Paralián, hanem Zsuzsi, akit a Zakynthos-fórumról már ismerhettek, illetve akik tavaly szezon elején Paralián nyaraltak, már találkoztak Vele. smile A szezon kezdetéig én, utána pedig Zsuzsi válaszol majd a fórumozók kérdéseire, tehát bármi kérdésetek merülne fel utazásig, írjatok és megpróbálunk segíteni. Ha partnerirodánál fizetettek be, akkor is kapni fogtok térképet. Ha nem adnak, akkor kérdezzetek rá smile Üdv. Vivien
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-03-22 14:55:05
Kedves Vivien!! Nézegettem a fakultatív programokat. Mi 3 -at ( Skiathos, Meteorák , Athén )néztünk ki ,ahova el szeretnénk menni. Az lenne a kérdésem, hogy az Athéni utazásnál mit takar a kombinált jegy, mit nézhetünk meg azzal?? Az ásatási területre a felnőtt jegy mennyi?? Négyen mennék, egy 12 és egy 15 éves gyerekkel. Elég húzós lesz így anyagilag, de szeretnénk elmenni Athénba is. 45 euro x 4 + 12 euro x 4. Várható ezen kívül még valami kiadás az Athéni útnál?? Köszönöm: Darabosné
Vámosi Józsefné Dátum: 2010-03-22 07:58:36
Kedves Vivien! Lenne egy kérdésem hozzád. Paralián keresek campinget. Mi Tolóra megyünk nyaralni június elején saját autóval, de pihenés és nosztalgizázás céljából 1-2 éjszakát szeretnénk Paralián megszállni. Sajnos kb. 2 hete böngészem a netet, de olyan apartmant, ahol akár egy éjszakára is adnának szállást, nem sikerült találni. Ezért maradna a camping. Ebben kérném segítséged. Előre is nagyon köszönöm Üdvözlettel: Erika
Vári Csaba Dátum: 2010-03-19 09:26:17
Grand Paralia írta ekkor: 2010-03-19 08:42:26
Kedves Csaba! A tulajdonosok nem nagyon szeretik, ha szobában lévő bútorokat, ágyakat tologatjuk. Viszont az Atlantis apartman tulajdonosa nagyon aranyos, és ha beköltözéskor megmondjátok neki, hogy a gyerkőc miatt össze szeretnétek tolni az ágyakat, akkor nem lesz belőle semmi gond. Az apartmanokat, ahogy ez a katalógusban is szerepel, délután 14-16 óra között lehet elfoglalni. Ha a takarítással hamarabb végeznek, akkor természetesen hamarabb is át lehet venni a telepített idegenvezetőtől a kulcsokat. Az a tapasztalat egyébként, hogy délután 13 órára már készen szoktak lenni a szobák. A részvételi jegyetekkel együtt elvileg kaptatok egy térképet Paraliáról, annak alapján meg tudjátok majd keresni az apartmant. Amikor megérkeztek, 2 dolgot tehetek: felhívjátok a telepített idegenvezetőt és ő odamegy az apartmanotokhoz, és átadja a kulcsot, vagy megkeresitek őt a Caravel apartmanunkban, ugyanis ez a főhadiszállása, ha éppen nem szállásol, akkor ott érhető el. A Caravel apartman is rajta van a térképen, és az idegenvezető telefonszáma pedig a részvételi jegyen, illetve a katalógusban is megtalálható. (00306934387008).Remélem, hogy tudtam segíteni. Bármi kérdésetek lenne még, írj és szívesen válaszolok. Üdv. Viven
Szia Vivien! Köszönöm a választ, mindenképpen jelezzük a tulajnak majd az ágysétáltatást, nem szeretnénk ha ebből gond lenne. Ezek szerint nem Te leszel kint velünk június közepén?! A részvételi jegyet még nem kaptuk meg, társirodánál fizettünk be. Ott azt mondták kb 1 héttel az indulás előtt menjek be hozzájuk érte. Üdv Csaba
Grand Paralia Dátum: 2010-03-19 08:42:26
Vári Csaba írta ekkor: 2010-03-12 12:50:32
Köszönöm Vivien! Akkor csak a gyerkőcnek visszük a saját kis evőeszközeit. Ugye megoldható a 3 fős szobában, hogy a duplát és a szimplát összetoljuk? A képeken úgy látom ennek semmi akadálya. I. em. 9. Mivel egyénileg utaznánk, zavarnálak pár aprósággal még: Hány óra körül lehet a szállást elfoglalni? Egyből az apartmanhoz kell mennünk vagy a Grand-nak van egy irodája kint és ott kell gyülekezni? A választ előre is köszönöm. Üdv Csaba
Kedves Csaba! A tulajdonosok nem nagyon szeretik, ha szobában lévő bútorokat, ágyakat tologatjuk. Viszont az Atlantis apartman tulajdonosa nagyon aranyos, és ha beköltözéskor megmondjátok neki, hogy a gyerkőc miatt össze szeretnétek tolni az ágyakat, akkor nem lesz belőle semmi gond. Az apartmanokat, ahogy ez a katalógusban is szerepel, délután 14-16 óra között lehet elfoglalni. Ha a takarítással hamarabb végeznek, akkor természetesen hamarabb is át lehet venni a telepített idegenvezetőtől a kulcsokat. Az a tapasztalat egyébként, hogy délután 13 órára már készen szoktak lenni a szobák. A részvételi jegyetekkel együtt elvileg kaptatok egy térképet Paraliáról, annak alapján meg tudjátok majd keresni az apartmant. Amikor megérkeztek, 2 dolgot tehetek: felhívjátok a telepített idegenvezetőt és ő odamegy az apartmanotokhoz, és átadja a kulcsot, vagy megkeresitek őt a Caravel apartmanunkban, ugyanis ez a főhadiszállása, ha éppen nem szállásol, akkor ott érhető el. A Caravel apartman is rajta van a térképen, és az idegenvezető telefonszáma pedig a részvételi jegyen, illetve a katalógusban is megtalálható. (00306934387008).Remélem, hogy tudtam segíteni. Bármi kérdésetek lenne még, írj és szívesen válaszolok. Üdv. Viven