(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-03-11 10:39:24
Enikő írta ekkor: 2010-03-08 16:56:25
Sziasztok! Június 1-8.-ig megyünk Paraliára nyaralni.Azt szeretném kérdezni,hogy olyankor milyen idő van ott és lehet-e fürdeni a tengerben már?Aki volt már ott ilyen tájt,az írjon már légyszi! köszi
Kedves Enikő! Ha jól emlékszem, tavaly június elején már 25-30 fok volt, a tenger hőmérséklete is kellemes volt már. Ilyenkor azért már mindenki szokott fürdeni a tengerben. Eső, zivatar még előfordulhat, az éjszakák még picit hűvösek, ezért nem árt hosszú nadrágot, pulcsit, esetleg esőkabátot/esernyőt sem bepakolnotok. Pár nappal indulás előtt ajánlom, hogy nézzétek meg a www.meteo.gr honlapon, hogy milyen idő várható. (A Katerini ikonra kell kattintani) Üdv. Vivien
Grand Paralia Dátum: 2010-03-11 10:32:16
Vári Csaba írta ekkor: 2010-03-10 07:58:08
Más. Tudja valaki, hogy az Atlantisban milyen felszereltségű a konyha? Képeken nem igazán látszik, mit rejt az a kis szekrényke smile
Kedves Csaba! Az Atlantis apartman konyhájában van egy rezsó, egy kisebb és egy nagyobb edény, serpenyő, vágódeszka, evőeszközök, sajtreszelő, poharak, bögrék. Vivien
Vári Csaba Dátum: 2010-03-10 07:58:08
Más. Tudja valaki, hogy az Atlantisban milyen felszereltségű a konyha? Képeken nem igazán látszik, mit rejt az a kis szekrényke smile
Vári Csaba Dátum: 2010-03-10 07:55:51
Rebeka írta ekkor: 2010-03-09 11:57:06
Sziasztok! Bocsi a kérdésért de ha a grand tours email cimére irok mennyi idő múlva válaszolnak??
Szia! Vedd figyelembe, hogy hétvégén kiállítás is volt, így elég mozgalmasak a napjaik. Nekem 2 nap után válaszoltak. Csaba
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-03-09 14:26:20
Rebeka írta ekkor: 2010-03-09 11:57:06
Sziasztok! Bocsi a kérdésért de ha a grand tours email cimére irok mennyi idő múlva válaszolnak??
Szia !! Nekem jó tapasztalatom van a Grand Tours-sal kapcsolatban, gyorsan válaszoltak az e-mailemre és gyorsan intézték a papírmunkát is. Csak jókat hallottam róluk. Darabosné