Sziasztok!
Június 1-8.-ig megyünk Paraliára nyaralni.Azt szeretném kérdezni,hogy olyankor milyen idő van ott és lehet-e fürdeni a tengerben már?Aki volt már ott ilyen tájt,az írjon már légyszi!
köszi
Kedves Enikő! Ha jól emlékszem, tavaly június elején már 25-30 fok volt, a tenger hőmérséklete is kellemes volt már. Ilyenkor azért már mindenki szokott fürdeni a tengerben. Eső, zivatar még előfordulhat, az éjszakák még picit hűvösek, ezért nem árt hosszú nadrágot, pulcsit, esetleg esőkabátot/esernyőt sem bepakolnotok. Pár nappal indulás előtt ajánlom, hogy nézzétek meg a www.meteo.gr honlapon, hogy milyen idő várható. (A Katerini ikonra kell kattintani) Üdv. Vivien