. Bár a mai időjárás változások miatt nem tudom mi várható. Pl: tavaly jun. 16 -tól voltunk és most először láttam felhőt és jeges esőt esni. Érdekes élmény volt főleg azért mert a görögök teljesen oda voltak.
De ennek ellenére a többi napon jó idönk volt.
viszont a kérdésem másik része még mindig fennáll, ha esetleg van erről valakinek valami infoja,segítsetek légyszi!
köszi és ne haragudjatok!