(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Nagy Nikolett Dátum: 2015-01-19 18:59:00
Grand Balázs írta ekkor: 2015-01-19 15:55:55
Kedves Nikolett! Mind a három kedvezményes szoba (fszt. 6., 107, 207) 3 fős, 1 dupla 1 szimpla ággyal. A képeken még nincs rajta, mert az idei, 2015-ös szezonra sikerült kialkudnunk a tulajdonostól, hogy a szobáiba betegye. A kaukcióval pedig természetesen nem szokott gond lenni, maradéktalanul visszaadja a tulajdonos azt, ha nem történt károkozás a szobában. A kalóhajót pedig kifejezetten élvezni szokták a gyerekek! :)
Köszönöm szépen!Ma lefoglaltam és kifizettem,a 107-esre döntöttünk.Július 7-14-ig Paralián nyaralunk! smile Már alig várjuk!!!! smile
Grand Balázs Dátum: 2015-01-19 15:55:55
Nagy Nikolett írta ekkor: 2015-01-17 18:47:26
Kedves Balázs! Érdeklődnék,hogy a Sky Apartmanban a három kedvezményes szoba közül melyik a három férőhelyes,van-e köztük egy dupla+egy szimpla ágyas?Továbbá a felszereltségnél írja a mikrót,de a képeken nem látom.És a kaupcióval nem szokott probléma lenni,tényleg vissza adják ha nincs semmi kár a szobával? Egy kisgyerekkel megyünk július 7-től és szertnénk részt venni a kalózhajó kiránduláson is.Remélem jó időnk lesz!Már alig várjuk!Válaszod előre is köszönöm!
Kedves Nikolett! Mind a három kedvezményes szoba (fszt. 6., 107, 207) 3 fős, 1 dupla 1 szimpla ággyal. A képeken még nincs rajta, mert az idei, 2015-ös szezonra sikerült kialkudnunk a tulajdonostól, hogy a szobáiba betegye. A kaukcióval pedig természetesen nem szokott gond lenni, maradéktalanul visszaadja a tulajdonos azt, ha nem történt károkozás a szobában. A kalóhajót pedig kifejezetten élvezni szokták a gyerekek! :)
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-17 18:58:09
Kedves Niki! Ha rá kattintasz a online foglalásra ott a lap alján le vannak írva, hogy melyik szoba hány férőhelyes, az ablakok merre néznek stb stb stb stb.
Nagy Nikolett Dátum: 2015-01-17 18:47:26
Kedves Balázs! Érdeklődnék,hogy a Sky Apartmanban a három kedvezményes szoba közül melyik a három férőhelyes,van-e köztük egy dupla+egy szimpla ágyas?Továbbá a felszereltségnél írja a mikrót,de a képeken nem látom.És a kaupcióval nem szokott probléma lenni,tényleg vissza adják ha nincs semmi kár a szobával? Egy kisgyerekkel megyünk július 7-től és szertnénk részt venni a kalózhajó kiránduláson is.Remélem jó időnk lesz!Már alig várjuk!Válaszod előre is köszönöm!
Zaveczkiné Lázár Marcsi Dátum: 2015-01-14 16:54:41
Grand Balázs írta ekkor: 2015-01-12 17:43:52
Kedves Marcsi! Dugig lesz a partszakasz napágyakkal! :) Viszont ezek többnyire bárokhoz tartoznak, így nem kell értük fizetni, hanem valamit rendelni kell (egy kólát, sört, bármit), és használhatják az ágyakat.
Köszönöm a segítséget!!Már le is foglaltam, július 21-től a Caravel apartman vendégei leszünk!!😄😄🌴🌞🍒🍉🍧🏊