(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Zaveczkiné Lázár Marcsi Dátum: 2014-12-31 15:32:12
Kedves Fórumozók,Grand Balázs!!!Az lenne a kérdésem,hogy melyik az az apartman amelyik közel van a tengerhez,esetleg tengerre néző terasszal is rendelkezik és tudnátok ajánlani!!??? smile Köszönöm:Marcsi👼
Grand Balázs Dátum: 2014-10-22 16:33:46
Zsolnai Károly írta ekkor: 2014-10-21 10:20:46
Kedves Grand Tours!A jövő évre mikortól lehet foglalni?Várom a választ köszi.
Kedves Károly! Katalógusunk januárra szokott kijönni, de, ha van rá módunk, online formában már decemberben közzétesszük!
Zsolnai Károly Dátum: 2014-10-21 10:20:46
Kedves Grand Tours!A jövő évre mikortól lehet foglalni?Várom a választ köszi.
Horváth Tamásné Dátum: 2014-10-06 21:35:52
Grand Balázs írta ekkor: 2014-10-06 18:00:30
Kedves Tamás! A katalógusban külön jelöljük, hogy csak azonos leszállási hellyel tudjuk garantálni az egy buszon való utazást, aminek oka az, hogy az autóbuszaink a görög határtól gyűjtőútvonalon közlekednek hazáig, onnantól az egy útvonalon közlekedő utasaink vannak egy buszon (ezért van az, hogy nem minden autóbuszunk megy be Szegedre). Külön eddig még nem jelezték nekünk a problémát, és ön se írta meg név szerint, hogy kikről van szó, így már az idő rövidsége miatt kevés a valószínűsége annak, hogy bármit is tudjunk tenni (holnap reggel már pakolnak be a buszok a visszaútra, az iroda pedig már zárva). De ha megírja a nevüket, megnézzük mit tudunk még tenni.
Kedves Balázs! Na igen, erre hajlamos vagyok. Csak a lényeget hagytam ki :) Szalai Dénesné és Frei Lászlóné. Köszönöm. Tamás
Grand Balázs Dátum: 2014-10-06 18:00:30
Horváth Tamásné írta ekkor: 2014-10-06 16:02:11
Kedves Grandosok! Mint már írtam, 2 nagymamának adtunk ajándékba egy paraliai utat. Most vannak nálatok. Az első napokban szerencséjük volt, kedvezett az időjárás, pár napja elromlott. Befizettek egy görög estre, sajnos elmaradt. Kicsit elkenődtek, mert azt nagyon várták. A lábaik miatt más fakultatívot nem mertünk nekik ajánlani, most meg már úgy is késő, holnap indulnak haza. Mivel nem egy helyen szállnak le, külön busszal kéne hazajönniük. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy egy buszra kerüljenek? Azért is fizettem be a fix ülőhelyet. Az egyikük Szegeden száll le. Nem minden busz arra megy? Nagyon nem szeretném, ha az utolsó élmény, a hazaút, kellemetlen lenne nekik. Nem fiatalok már, nem is 1-2 órás útról beszélünk. Jó lenne, ha azt nem idegenekkel töltenék el. Előre is köszönöm a segítséget. Tamás
Kedves Tamás! A katalógusban külön jelöljük, hogy csak azonos leszállási hellyel tudjuk garantálni az egy buszon való utazást, aminek oka az, hogy az autóbuszaink a görög határtól gyűjtőútvonalon közlekednek hazáig, onnantól az egy útvonalon közlekedő utasaink vannak egy buszon (ezért van az, hogy nem minden autóbuszunk megy be Szegedre). Külön eddig még nem jelezték nekünk a problémát, és ön se írta meg név szerint, hogy kikről van szó, így már az idő rövidsége miatt kevés a valószínűsége annak, hogy bármit is tudjunk tenni (holnap reggel már pakolnak be a buszok a visszaútra, az iroda pedig már zárva). De ha megírja a nevüket, megnézzük mit tudunk még tenni.