Köszönöm Balázs!!!Még egy utolsó kérdésem lenne: van e parálián olyan partszakasz ahol napágy bérlésre is van lehetőség mert a fotók alapján nem igazán lehet látni sajnos!!Üdv:Marcsi
Kedves Marcsi! Dugig lesz a partszakasz napágyakkal! :) Viszont ezek többnyire bárokhoz tartoznak, így nem kell értük fizetni, hanem valamit rendelni kell (egy kólát, sört, bármit), és használhatják az ágyakat.