(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Horváth Tamásné Dátum: 2014-08-22 10:54:38
Grand Balázs írta ekkor: 2014-08-21 21:58:41
Kedves Tamás! Nyugtasd meg a nagymamákat, hogy nem lesz semmi gond, és amikor csak szükségük lesz, mi itt leszünk, nagyon szívesen állunk a rendelkezésükre! :) Az apartmanban lesz mikró, és ágynemű is, kávéfőző viszont sajnos nincs. A görög est létszámtól függ, amit megjósolni előre nem tudunk, de még azokban a hetekben is össze szokott jönni! :)
Köszönöm szépen a választ :D Tamás
Grand Balázs Dátum: 2014-08-21 21:58:41
Horváth Tamásné írta ekkor: 2014-08-19 00:38:09
Kedves Grand Tours! Évek óta veletek utazunk. Mind a tájjal, az országgal, az utazással, a sofőrökkel és az idegenvezetőkkel maximálisan meg vagyunk elégedve. Az utóbbiaknak köszönet. Parálián és Sartin voltunk idáig, többször is, most Tolo az uticél. Szeretünk veletek utazni. Annyira, hogy idén rajtunk kívül 2 nagymamát is elküldünk veletek. Ajándékba kapták tőlünk az utat, szeptember 29-én indulnak veletek Paraliára. Pár kérdésem és kérésem lenne. Az Atlantis Inn Apartmanban foglaltunk szállást. Van ott mikró és ágynemű? Kávéfőző? Ilyen késői szezonban van esély a görög estre? Az feldobná őket :D A kérés: Nagyon várják az utat, de kicsit aggódnak, és lehet, hogy elveszettnek fogják magukat érezni. Figyelnétek rájuk kicsit jobban, mint a fiatalokra? Lehet, hogy többször kell majd egy-két dolgot nekik elmondani, olyanok már, mint a gyerekek. :D Legyetek velük türelmesek. Köszönettel Tamás
Kedves Tamás! Nyugtasd meg a nagymamákat, hogy nem lesz semmi gond, és amikor csak szükségük lesz, mi itt leszünk, nagyon szívesen állunk a rendelkezésükre! :) Az apartmanban lesz mikró, és ágynemű is, kávéfőző viszont sajnos nincs. A görög est létszámtól függ, amit megjósolni előre nem tudunk, de még azokban a hetekben is össze szokott jönni! :)
Horváth Tamásné Dátum: 2014-08-19 00:38:09
Kedves Grand Tours! Évek óta veletek utazunk. Mind a tájjal, az országgal, az utazással, a sofőrökkel és az idegenvezetőkkel maximálisan meg vagyunk elégedve. Az utóbbiaknak köszönet. Parálián és Sartin voltunk idáig, többször is, most Tolo az uticél. Szeretünk veletek utazni. Annyira, hogy idén rajtunk kívül 2 nagymamát is elküldünk veletek. Ajándékba kapták tőlünk az utat, szeptember 29-én indulnak veletek Paraliára. Pár kérdésem és kérésem lenne. Az Atlantis Inn Apartmanban foglaltunk szállást. Van ott mikró és ágynemű? Kávéfőző? Ilyen késői szezonban van esély a görög estre? Az feldobná őket :D A kérés: Nagyon várják az utat, de kicsit aggódnak, és lehet, hogy elveszettnek fogják magukat érezni. Figyelnétek rájuk kicsit jobban, mint a fiatalokra? Lehet, hogy többször kell majd egy-két dolgot nekik elmondani, olyanok már, mint a gyerekek. :D Legyetek velük türelmesek. Köszönettel Tamás
Grand Balázs Dátum: 2014-08-17 10:19:47
Anikó Tóth írta ekkor: 2014-08-14 12:26:30
Kedves Grand Tours! A buszmenetrendnél olvastam, hogy kötelező csomagjelölő címkével ellátni a bőröndöket, mert anélkül a sofőr nem veszi át. Jövő hétfőn utazunk, de mi nem kaptunk ilyen címkét. A szerződést is postán kaptuk. Ott kapunk majd címkét, vagy nem lesz probléma? Továbbá a Sky apartmanba megyünk, érdeklődnék, hogy ott van-e vasaló. Köszönöm! Tóth Anikó
Kedves Anikó! Nem küldünk címkét, azt majd a kollégánktól az autóbusznál fognak tudni kérni. A Sky apartman nincs vasalóval felszerelve.
Anikó Tóth Dátum: 2014-08-14 12:26:30
Kedves Grand Tours! A buszmenetrendnél olvastam, hogy kötelező csomagjelölő címkével ellátni a bőröndöket, mert anélkül a sofőr nem veszi át. Jövő hétfőn utazunk, de mi nem kaptunk ilyen címkét. A szerződést is postán kaptuk. Ott kapunk majd címkét, vagy nem lesz probléma? Továbbá a Sky apartmanba megyünk, érdeklődnék, hogy ott van-e vasaló. Köszönöm! Tóth Anikó