Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ugyanolyan tömeg van szeptember közepén is mint juni-juli-augusztusba? és hogy ilyenkor milyen a viz és a hömérséklet. köszi
Kedves Ferenc! Szeptember közepén nagyon kellemes a tenger, lehet fürdeni, napozni, kirándulgatni. kb. 26-28 fok az általános. A szeptember már utószezon, így nincs akkora tömeg, mint főszezonban. Szeretettel várjuk Parálián!!