Sziasztok !
Azt szeretném kérdezni ,aki utazott már ki autóval,hogy Macedoniában a pályadíjat euroval lehet-e fizetni ?
Macedónokról 1 gondolat: Lefelé menet fizettünk 3, 2, 1 Eurót azaz 6-ot! (Nincs kiírva Euróban az ár de elfogadják) Így adtak vissza a papírpénzből! Hazafelé cselesen mindegyiknek beadtam 1, 1, 1, Eurót, összesen 3-at és az is elég volt nekik!!!