(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

linda Dátum: 2011-04-14 21:25:07
Szia Bernadett! Hogy könnyebb legyen döntened: Paralia nagyon nyüzsis, rengeteg a fiatal, nagyon sok a szórakozóhely, mára teljesen összeépült Olympic Beach-el. A tengerpart széles, homokos, itt napközben is szól a zene. A tenger szerintem nem olyan kristálytiszta. Sarti sokkal nyugodtabb hely. Azért itt is vannak szórakozóhelyek, ha bulizni akartok. A tengerpart itt is széles, homokos, de itt lassan mélyülő, a víz kristálytiszta. Személyesen is tudsz foglalni az utazásra, de online sokkal kényelmesebb és még kedvezményt is adnak. linda
ulicska bernadett Dátum: 2011-04-14 18:42:07
személyesen is lehet jelentkezni az utazásra az utazási irodába vagy csak neten?
ulicska bernadett Dátum: 2011-04-14 17:48:07
párommal Msikolci indulással szervezett buszos nyaralásra mennént Sartira v paráliára, augusztus vége szeptember eleje. ha valaki megy és tud valami jó utat jó szállással irjon.B.
Ódé Gyuláné Dátum: 2011-04-12 22:02:02
Sziasztok! Köszönöm szépen a kérdéseimre adott válaszokat, és Mindenkinek kívánok nagyon jó időt, és pihenést!!!
Handl Zoltán Dátum: 2011-04-12 21:58:23
Pataki Istvánné írta ekkor: 2011-04-10 09:38:57
Sziasztok ! Azt szeretném kérdezni ,aki utazott már ki autóval,hogy Macedoniában a pályadíjat euroval lehet-e fizetni ?
Macedónokról 1 gondolat: Lefelé menet fizettünk 3, 2, 1 Eurót azaz 6-ot! (Nincs kiírva Euróban az ár de elfogadják) Így adtak vissza a papírpénzből! Hazafelé cselesen mindegyiknek beadtam 1, 1, 1, Eurót, összesen 3-at és az is elég volt nekik!!!