Én is az apartmanok között vacilálok, hogy melyik is legyen.
A Holidayben is van a szobáknak erkélyük? Nekünk talán az erkély fontosabb mint a látvány, úgyis egész nap a tengernél/tengerben ülünk majd..

A másik két apartman úgy tudom elég új..
Kedves Viktória! Természetesen a Holiday apartmanházban is vannak erkélyes szobák, és ott vannak tengerre nézők is. A két új épületben minden szobának van saját erkélye, de ott egyik sem tengerre néző. Üdv.: Gábor