(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Morvayné Náni Eszter Dátum: 2011-03-31 11:10:14
Sziasztok! Jön valaki május 31-től busszal?? Mi 2 hétre megyünk, kettő leány gyermekünkkel. Remélem szuper időnk lesz. Üdv mindenkinek: Eszti smile
Molnár Csilla Dátum: 2011-03-28 15:11:39
vakarcs péter írta ekkor: 2011-03-28 11:14:36
Szia Csilla!Mi is megyünk.Ti mikor?Andi
:-) olyan július - augusztus között valamikor :-D.
vakarcs péter Dátum: 2011-03-28 11:14:36
Molnár Csilla írta ekkor: 2011-03-28 00:32:02
Sziasztok! Gábor idén júliusban ismét Sarti a cél.Reméljük, hogy te leszel az idegenvezető :-).........Ugye? Szép estét.
Szia Csilla!Mi is megyünk.Ti mikor?Andi
Molnár Csilla Dátum: 2011-03-28 00:32:02
Sziasztok! Gábor idén júliusban ismét Sarti a cél.Reméljük, hogy te leszel az idegenvezető :-).........Ugye? Szép estét.
Dátum: 2011-03-21 20:31:00
Chmara Viktória írta ekkor: 2011-03-12 16:02:08
Én is az apartmanok között vacilálok, hogy melyik is legyen. A Holidayben is van a szobáknak erkélyük? Nekünk talán az erkély fontosabb mint a látvány, úgyis egész nap a tengernél/tengerben ülünk majd.. smile A másik két apartman úgy tudom elég új..
Kedves Viktória! Természetesen a Holiday apartmanházban is vannak erkélyes szobák, és ott vannak tengerre nézők is. A két új épületben minden szobának van saját erkélye, de ott egyik sem tengerre néző. Üdv.: Gábor