Szervusztok!
Kérlek Benneteket, hogy aki nyaralt már Sartin a Holiday apartmanházban segítsen nekem egy pár kérdésben.
1./ Az apartmantól az ófaluba csak gyalog lehet bejutni, vagy van busz, kisvonat közlekedés is?
2./A C5 stúdió erkélyéről mit lehet látni?
3./ Ott az apartman közelében van-e zöldséges, pékárú üzlet, vagy mindenért az ófaluba kell menni?
4./ Az apartmanhoz közeli részen vannak-e nyugágyak, napernyők kihelyezve, vagy messzebbre kell gyalogolni, vagy magunknak cipelni az ilyen dolgokat?
. Tavaly Parálián voltunk, de Sartin még nem, és nem ismerjük az ottani helyzetet. Különben aug. 16-23-ig megyünk gyerekekkel.
Előre is köszönöm szépen a segítséget! üdvözlettel: Klári