(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Ódé Gyuláné Dátum: 2011-04-08 14:30:38
Szervusztok! Kérlek Benneteket, hogy aki nyaralt már Sartin a Holiday apartmanházban segítsen nekem egy pár kérdésben. 1./ Az apartmantól az ófaluba csak gyalog lehet bejutni, vagy van busz, kisvonat közlekedés is? 2./A C5 stúdió erkélyéről mit lehet látni? 3./ Ott az apartman közelében van-e zöldséges, pékárú üzlet, vagy mindenért az ófaluba kell menni? 4./ Az apartmanhoz közeli részen vannak-e nyugágyak, napernyők kihelyezve, vagy messzebbre kell gyalogolni, vagy magunknak cipelni az ilyen dolgokat? . Tavaly Parálián voltunk, de Sartin még nem, és nem ismerjük az ottani helyzetet. Különben aug. 16-23-ig megyünk gyerekekkel. Előre is köszönöm szépen a segítséget! üdvözlettel: Klári
Orsi Dátum: 2011-04-07 11:53:39
Morvayné Náni Eszter írta ekkor: 2011-03-31 11:10:14
Sziasztok! Jön valaki május 31-től busszal?? Mi 2 hétre megyünk, kettő leány gyermekünkkel. Remélem szuper időnk lesz. Üdv mindenkinek: Eszti smile
Szia! Mi június 6-án indulunk busszal 1 hétre, és szintén a Paros-ba lesz a szállásunk. Már nagyon várjuk smile
Morvayné Náni Eszter Dátum: 2011-04-06 18:45:18
Szia!Mi Veszprémből megyünk.A lányaim : 15 és 5 évesek. Mi a Paros apartmanba megyünk.Sarti gyönyörű.Imádni fogjátok.
Pepita Edina Dátum: 2011-04-05 06:20:01
Morvayné Náni Eszter írta ekkor: 2011-03-31 11:10:14
Sziasztok! Jön valaki május 31-től busszal?? Mi 2 hétre megyünk, kettő leány gyermekünkkel. Remélem szuper időnk lesz. Üdv mindenkinek: Eszti smile
Szia.Mi júni 7-én megyünk Tapolcáról busszal a Holiday apartmanba.Mennyi idősek a lányaid?Kersztlányomat is visszük aki 12 éves.Jó lenne ha lenne korabeli társasága az apartmanból.
Pepita Edina Dátum: 2011-04-05 06:15:28
Hello mindenki.Veszprém megyéből jön valaki júni7-14-es turnusra?