Kedves Mindenki!
Érdeklődnék volt-e valaki Sarti Mare Monti Apartman-nál? Szívesen vennék róla tapasztalatokat, véleményeket :)
Szia! Szerdán jöttünk haza, így a tapasztalatokat mint első fecske írom, azóta lehet már történtek változások. Talán a legfontosabb a hűtő kérdése. Mivel korábban hotelként működött a Mare Monti, így nagyon picike a hűtő, nincs fagyasztórésze. A feltüntetett 1 db törölköző inkább csak kéztörlésre alkalmas. Konyha felszerelése minimális, viszont vadi újak az eszközök. Van benne egy kisebb méretű vágó kés, evőeszközökből fejenként egy-egy darab, 1 db merőkanál, kisméretű bögre, normál pohár, vágódeszka, 1 nagyobb zománcos lábas, 2 db teflon serpenyő és lábaska, 1 db zöldségmosó (mi ebbe tettük a szárítandó edényeket, mivel edényszárítót nem találtunk). Szobánként van seprű, lapát, felmosó. Az ágyak szupi kényelmesek, volt egy hatalmas pléd, aminek "sajnos" hasznát vettük. A szállásról hirtelen ennyi jutott eszembe. Közel van egy élelmiszerbolt -a part felé kell menni, és egy picit jobbra a sétányon, ott be lehet szerezni a vizet is (1,70 Eur) és más egyéb dolgokat is. Csak ajánlani tudom a szállást, aki még esetleg vacillál. Nem vészes a faluba a távolság, mi este is bementünk. Ha még esetleg lenne bármilyen kérdés szívesen válaszolok! Jó nyaralást! Üdv: Ági