Július 31-én érkeztünk haza. Szállásunk az Anna apartmanban volt. A sziget varázslatos, hihetetlenül gyönyörű. Az összes fakultatív kiránduláson részt vettünk. Láttuk a szigetet hajóról, a Navaggio-öbölnél nem sikerült kikötnünk, de ezt mindenki megértette, mert a tenger szinte egyik pillanatról a másikra viharossá vált. A kapitány mégis vállalta, hogy tesz egy "tiszteletkört" az öbölben.
Következő nap a buszos túrán "belülről" néztük meg a szigetet. Szintén felejthetetlen élmény volt! Az idegenvezetőnk Szilvi volt, hatalmas tudással rendelkezik és egész úton folyamatosan tájékoztat mindenről, nem csak a látnivalókról, hanem minden Görögországhoz kapcsolódó témáról, legyen az mítosz, politika, szokások stb. A görög est nagyon hangulatos, a kilátás és a naplemente pazar látvány. Sikerült Kefalóniára is átmennünk, ott Magdaléna volt az idegenvezetőnk, szintén csupa jót tudok róla is mondani. Kefalóniát muszáj megnézni, annyira gyönyörű! A Kaiki program során láttunk teknőst, nem is egyet és gyönyörű helyeken fürdőztünk! Zakynthos várost is érdemes megnézni, igazán hangulatos! Vivien segítőkész, bármilyen kérdéssel, kéréssel lehet hozzá fordulni, mindenben segít. A buszvezetőkről is csak jót tudok mondani! Lehet, hogy ez így kicsit unalmas hozzászólás, mert minden szép és jó, de ez van. Köszönöm mindenkinek, akinek része volt ennek az utazásnak a megszervezésében!