(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kerekes Mónika Dátum: 2011-08-02 20:04:42
Sziasztok! Balog Ildikótól kérdezném (de köszönöm ha segít bárki aki tudja) hogy amit béreltetek robogó 68-75 euróért az két személyes volt ,vagyis lehetett rajta ketten is utazni akkor is ha nem vagyunk éppen nádszálvékonyak? Ebben az árban biztosítás is van? Nem láttátok véletlenül hogy esetleg az ára kevesebb e szeptemberben, mi szept 17-én mennénk? Köszönöm előre is a segítséget!
Reni Dátum: 2011-08-02 19:41:52
Varga Nikoletta írta ekkor: 2011-08-02 18:33:09
Szia Reni!Mi is 12.-én indulunk, már alig várom!!Csak kár,hogy ilyen drága a robogóbérlés Mi tavaly Sartin 7 napra 55 euróért kaptunk robogót. smile
Szia! Ti hányan jöttök? és honnan indultok?hol lesz a szállásotok?
Varga Nikoletta Dátum: 2011-08-02 18:33:09
Szia Reni!Mi is 12.-én indulunk, már alig várom!!Csak kár,hogy ilyen drága a robogóbérlés Mi tavaly Sartin 7 napra 55 euróért kaptunk robogót. smile
Balogh Ildikó Dátum: 2011-08-02 12:42:31
írta ekkor: 2011-08-01 18:33:04
Sziasztok! Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mennyibe kerül Zakynthoson az autó, motor, robogó bérlés? előre is köszi a segítséget! Zsolti
Szia Zsolti!Mi 5 napra béreltünk robit,a pontos árra már nem emlékszem,de olyan 68-75 euró között volt,kaptunk kedvezményt is rá!Az kisebb kategóriás autók pedig 50 euró/nap biztosítással együtt!Jó nyaralást!
Dátum: 2011-08-01 18:33:04
Sziasztok! Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mennyibe kerül Zakynthoson az autó, motor, robogó bérlés? előre is köszi a segítséget! Zsolti