Kedves Fórumozók! Segítséget szeretnék kérni azoktól akik a napokban jöttek haza Zakynthosról. Azt szeretném tudni, hogy a válság és a görög problémák mennyire érezhetőek az árakban, az utazásban, stb. Továbbá véleményeket várok a fakultatív programokról, melyik az amelyik szerintetek kihagyhatatlan és melyik az amelyik esetleg felesleges vagy feledhető. Köszönöm szépen a segítséget
Mi tegnap jöttünk haza. Kisebb apróbb kellemetlenségek voltak de összességében jól telt a hetünk. Alap elv: a görögök teljesen más mentalitásúak, el kell fogadni, különben sokat dühöngsz rajta. Nagyon meleg van erre készüljetek! Mi voltunk hajós szigettúrán, sajnos pont a legnagyobb hullámok közepette, navaggioban nem is kötöttünk ki, de azért jó volt. Csak a fél társaság nagyon rosszul volt és nem tudta élvezni, de ez sajnos időjárás függő. Béreltünk kocsit(50 euro 1 nap) és bejártuk a szigetet, olyan kis falukba voltunk ahova amúgy nem jutottunk volna el. Érdemes a kaiki hajó mert teknőst tuti látsz. A görög est életem eddigi leghangulatosabb és legjobb estje volt, mindenféleképpen ajánlom. A Syrtaki étteremben minden nap fél 8-ig 10 euro-ért korlátlan étel ital fogyasztás van gazdag választékban. A mellete lévő gyrososnál ettük a legjobb gyrost a faluban. Az árak az itthonihoz képest magasak. Érdemes Vivien tanácsait megfogadni, sokat spóroltunk vele! Mi minden nap elmentünk a laganasi partig, ott kagylót gyűjtöttünk és finom homokos a part. Jó nyarlaást kívánok nektek!