(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kiss Péter Dátum: 2011-07-18 18:08:05
Bocs . Beragadt aztán ez lett . Törölni nem tudom
Kiss Péter Dátum: 2011-07-18 18:07:04
Kedves István ! Elég részletesen beszámoltál. Pontosítanád ? Szerinted miért drága ? Mennyiért ittad a finomságot pl?(Mindig csak a pia ! ) Azért más is érdekel. üdv. Péter
Kiss Péter Dátum: 2011-07-18 18:06:59
Kedves István ! Elég részletesen beszámoltál. Pontosítanád ? Szerinted miért drága ? Mennyiért ittad a finomságot pl?(Mindig csak a pia ! ) Azért más is érdekel. üdv. Péter
Kiss Péter Dátum: 2011-07-18 18:06:54
Kedves István ! Elég részletesen beszámoltál. Pontosítanád ? Szerinted miért drága ? Mennyiért ittad a finomságot pl?(Mindig csak a pia ! ) Azért más is érdekel. üdv. Péter
Krajcsir István Dátum: 2011-07-18 14:03:22
Majd elfelejtettem.. Mivel említették írjam meg kendőzetlenül a véleményem.. Akkor legyen:) Szép Zakynthos szigete.. De szerintem Korfu szebb.. Sokkal zöldebb, rendezettebb.. És ezzel nem csak én voltam így.. Beszélgettem pár emberrel.. Mindenki aki járt Korfun azt mondta az a sziget szebb.. Persze nem akarok senkit sem lebeszélni erről a szigetről sem.. Mindenképpen látni kell, mert Zakynthos sem csúnya sziget.. Sok sok látnivaló van, szép partok, kellemes meleg a víz.. No meg minden sziget máshogyan szép:):) Nekem a kettő közül Korfu tetszett jobban!!