(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kiss Péter Dátum: 2011-07-06 18:08:46
Bocsi ! Nagyon kedvesek vagytok !( ez lemaradt ) Inkább beszéljünk a strandról. Merre érdemes húzódni ? üdv. Péter
Kiss Péter Dátum: 2011-07-06 16:18:55
Kedves Csilla ! Mint említettem van Görög tapasztalatom . Angol sajnos nincs. Mindkettőtöknek ugyan az a véleménye.Ezt el kell fogadnom ! Lányaimnak egyébként is van komoly barátja. Csak kikapcsolódni , nyaralni mennek . Már előre látom a lenti fogadtatást. :DDD Kedves Péter : A távcsövet és az éjjellátó készüléket már bekészítettük a szobába. Álcaruhát sajnos nem tudtunk beszerezni. Nem lesz gond ! Naná ! üdv. Péter
Sz Csilla Dátum: 2011-07-06 13:09:16
Kedves Péter! Csatlakozom Bernadetthez. A pallón száraz lábbal át lehet kelni, mi is kisszoknyában, kisruhában, kisminkelve járkáltunk arra  A görög srácok, meg tényleg tudnak udvarolni, hamar leveszik a lányokat a lábukról és tettrekészek, de csak a addig amig a lányaid is azok :).Nyomulósak, de nem erőszakosak. A tizenéves angol srácokról nem sok infóm van, nagyon közvetlenek – főleg, h. egy hétig alkoholizálnak – de nem tűntek veszélyesnek, ha a lányaid észnél lesznek, nem lesz semmi gond :) Üdv: Csilla
Kiss Péter Dátum: 2011-07-06 05:31:41
Kedves Berni ! Köszönöm , megnyugtató soraid. Egy családi nyaralás feltétlenül vidám és kellemes legyen! Ezt a hangulatot próbáltam tükrözni. A palló( bár határeset :) ) biztonságosnak tűnik. Lányaim kedvesek. Vidám , őszinte érzéseik vannak. Velük nincs is gondom.stb. Addig is szemre gyúrok. A lényeg a kikapcs. Feltétlenül körbe járunk majd mindent. Én bizt. 05.kor már a horgászok fogási naplóját szoktam ellenőrizni. Még kicsit tartok a leutazás azon részétől , hogy zökkenő mentes lesz e.( aktuális események miatt ) Aztán ,akár kint is ragadhatunk pár hétre. Még csak annyit , úgy általában hiányolom a képeket itt. üdv: Péter
Bán Bernadett Dátum: 2011-07-05 17:31:09
Kiss Péter írta ekkor: 2011-07-05 05:52:54
Üdv. mindenkinek ! Sziasztok ! Kiss Péter vagyok. Családommal ( b.nejem + 2 csinos tini lány )aug.20.án indulunk. Régóta járjuk Görögországot . Legutóbb Tolóban voltunk. Így a távolság sem ismeretlen. Az esti elmaradhatatlan program ( A lánycsapat már délután készülődik , hogy estére elkészüljön )a séta. Persze csak az tart órákig , amíg az aktuális hűtőmágneseket átnézzük. Gondolom ez ismerős máshol is. Ami engem érdekel , a bevándorlás a szomszéd városba. Most tényleg. Mennyire macerás? Olvastam térdig érő vízben gázolástól a pallókig. Nejem nem egy kötéltáncos típus. Tuti beborul.Lányaimon pedig most nevetek , ahogy cuccukban úsznak a vízben. Én gatyában , papucsban elballagok akár hová. A másik , a vissza út. Ha esetleg én megunom , vagy el sem megyek , kell e teknősnek öltözve ólálkodnom a parton , amíg mindenki biztonságban hazaér? Telt ház lesz. Már az első napon bizt lesz lovag a vigyáz a csajokra. A lányos apák azért kicsit izgulósak. Mindenkinek kellemes nyaralást és utazást kívánok ! Lassan a mi időnk is eljön. üdv. Péter
Kedves Péter! Annyira aranyosan írtál, muszáj válaszolnom! Másfél hete jöttünk haza Agios Sostisból, friss információm vannak a számodra: Laganas és Sostis között már nem kell vízben mászkálni, az ominózus 50 m-es távra kiépítettek egy pallót, akkorát, h. két ember elfér egymás mellett. Szépen végig lehet menni a strandon, mivel az ugye homokos, a hölgyeknek nem javaslom a magassarkút. Egyébként van rendes aszfaltos út is Laganasba, kicsit hosszabb ugyan (20perc kb), de az is romantikus, érdemes azon is végigcaplatni. Fedezzétek fel a környéket! Laganas buliváros tényleg, és azért kultúráltan is lehet mulatni, már aki úgy akar. Nyilván garanciát senki nem tud vállalni a kellemetlenségek kiszorítására. Szóval, ha bízol a lányaidban és az eszükben, nem hinném, hogy gond lenne. Üdv: Berni