Szia az Árak rendben vannak gyros 1.8e,Ásványvíz .1.5e a 6 os csomog,,,, Pékárú ...van nekik finom hosszúkás kicsi kenyerük 0.80e,,,,, meg hamburger zsemlét vettünk 0.25 ért,,, fagyit nem tudom jégkrémet vettünk a Lidl-be Ionias Rent-nél 36 e volt a 2 személyes robogó 3 napra. suzuki altó 90 euró volt 3 napra.(aki nem tapasztalt robogós az jobban jár az autóval) 1 vacsi álltalában 10 -12 euróból jött ki nekünk../fő szia jó nyaralást!!!
Kedves Tivadar!
Azt szeretném megkérdezni,hogy hol lehet ennyiért autót bérelni?(suzuki alto 90euro/3nap)!Csak azért kérdezem,mert olyan árakat olvastam a fórumon...:)Köszi előre is a választ!