Kedves Forumozók! A tapasztalatomat szeretném megosztani Veletek az útlevél igénylésében, talán hasznotokra lesz. Az útlevelet 30 napon belül postázzák a lakhelyre. Még gyorsabban megvan, ha a budapesti, XIII. ker. Visegrádi u. 112. sz. alatti Központi Okmányirodába kéritek a kézbesítést. Kedden délben voltam az okmányirodában, most csütörtök délután kaptam SMS-t (lehet kérni), hogy mehetek érte. :) (nem fizettem a sürgősségi díjat) Kellemes meglepetés a hivatalos ügyintézésben! Nyilván nyárra több lesz az igénylés, azért ne hagyjátok utolsó pillanatra! Üdv Mindenkinek!